Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ trussing aluminium ] eşleşme 461 Ürünler.
Kaldırma Sistemi Üst Makas Bölümü
| Uygulama: | Asılı LED, Hoparlör, Aydınlatma |
|---|---|
| Boyutu: | 50mm |
| Malzeme: | Alüminyum 6082 T6 |
Üçgen Alüminyum Spigot Sahne Truss Aydınlatma TRB287mm-387mm
| Kavşak noktası:: | Alüminyum Kaplama |
|---|---|
| Ağırlık: | Metre Başına 6kg |
| Tip: | cıvata |
Siyah Kırmızı Gümüş 250mm Alüminyum Kare Kafes Bolt Hafif 43 × 3 mm Yüksek Yükleme
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Kafes boyutu: | 250x 250 mm |
| Uzunluğu: | 0,5 m-4m |
3mm Thickness Aluminum Square Truss , 16“ Screw Box Truss for lighting
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 400 x 400mm |
| Length: | 0.5m-4m |
Lightweight Rotating Circle Shaped Aluminum Trusses For Event / Club / Big Show
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 300*300 |
| shape: | Circle |
Durable 6082 T6 Aluminum Spigot Truss Indoor Exhibition Truss 450mm * 450mm
| Material: | Aluminum 6082 T6 |
|---|---|
| LOGO: | Ledika |
| Color: | Silver, Black, or custmized |
Katman Kafes Tezgah Yapısı 6082 Alüminyum İş Merdiveni Boyama İskele Kulesi
| Model numarası:: | Dünya Bankası |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum 6082-T6, Çelik |
| renk: | Siyah, Gümüş veya Özelleştirilmiş |
Ayarlanabilir Ayaklı Taşınabilir Açık Sahne Kafes Ekran Alüminyum Sahne Platformu
| parçalar: | Çerçeve ve sahne paneli |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi: | Alüminyum Alaşım 6061-T6 |
| Panel malzemesi: | Yüksek yoğunluklu panel/Plexiglass |
Metre başına Olay 400mm 6082 T6 Alüminyum Kare Kafes Bolt 50 × 3 mm Boru 10kg
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Kafes boyutu: | 400 x 400 mm |
| Uzunluğu: | 0,5 m-4m |
Metal trussing 450mm Sahne Truss Ekran Auto Show 18 Metre Maksimum Açıklık
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Kafes boyutu: | 450mm |
| Uzunluğu: | 0,5 m-4m |


