Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ trussing aluminium ] eşleşme 461 Ürünler.
Konser Sahne 300mm Vida Alüminyum Kare Kafes 0.5 Metre -4 Metre
| Kare profili bölümü: | 300x300 mm |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
| Uzunluğu: | 0,5 m-4m |
Özel küresel 0,5 m - 4m asılı reflektör lamba kale direği alüminyum Truss
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Size: | 400x400mm |
| Usage: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
6082 T6 Aluminum Triangle Aluminum Square Truss For Roof Trussing System
| Junction:: | Aluminum Plated |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Type: | Bolt |
Triangle Aluminum Trusses Ultralight For Roof Trussing System
| Weight: | Ultralight |
|---|---|
| Connection: | Bolt |
| Truss size: | 300mm*300mm |
Event 400mm 6082 Aluminum Square Truss Bolt 50×3 mm Silver Black
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 400 x 400mm |
| Length: | 0.5m-4m |
520x1000mm Aluminum Box Truss Outdoor Events Trussing In Bolt Type
| Main Tube: | 50x3mm Strengthen |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082 |
| Shape: | Oblong, Square, Round |
50x3mm Strengthen Aluminum Box Truss Outdoor Events Trussing In Bolt Type
| Main Tube: | 50x3mm Strengthen |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082 |
| Shape: | Oblong, Square, Round |
30cmx30cm Aluminum Square Truss , Silver Bolt aluminum stage truss
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 400 x 400mm |
| Length: | 0.5m-4m |
28.7 by 28.7 Spigot Aluminum Lighting Truss , Aluminum Box Truss for events
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 387*387mm |
| Length: | 0.5m-4m |
29 by 29 Spigot Lighting Truss Box Spigot Aluminum
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 290*290mm |
| Length: | 0.5m-4m |


