Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ trussing aluminium ] eşleşme 461 Ürünler.
1m Çap 6082 Alüminyum Mafsallı Makas Sıcak Makas Kule Sistemi
| Model numarası.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| Şekil: | daire |
İç Mekan Aydınlatma için Özel Kulüp Alüminyum Tıkaç Kutusu Kafes
| Model numarası.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| Şekil: | daire |
Kapalı T6 Alüminyum Spigot Truss Aydınlatma Sahne Çatı Makas Sistemi
| Model numarası.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| Şekil: | daire |
Gymnasium Alüminyum Kutu Kafes Bolt Fuar Stand Büyük Ağır Yükleme 450x600 mm
| Malzeme: | Alüminyum 6082 |
|---|---|
| Bağlantı: | Mafsal / Cıvatalı |
| Karakteristik: | çatısuz |
Sahneleme Kare trussed Çatı Alüminyum Ayarlanabilir Sahne 1100kg Max Yükleme
| Satış: | toptan |
|---|---|
| Şirket: | OEM fabrika |
| Malzeme: | 6082 Alüminyum |
Kafes Kule Sistemi 200kg Kaldırma - 500kg Zemin Alüminyum Alaşım destekleyen
| Material: | Steel |
|---|---|
| Max Height: | 6m |
| Min Height: | 2.2m |
Indoor Stage Roof Truss Customized With Aluminum Adjustable Stage
| Sales: | Wholesale |
|---|---|
| Company: | OEM Factory |
| Material: | 6082 Aluminum |
3.1mm Thickness Aluminum Square Truss , 16“ Screw Box Truss for Lighting for Indoor/ Outdoor Event
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 400 x 400mm |
| Length: | 0.5m-4m |
6082 T6 Aluminium Truss Square Light Series Outdoor Activities Roof Truss
| Application: | booth, exhibition, concert, stage |
|---|---|
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
| Color: | Silver, black, red |
Çıkarılabilir ve Dayanıklı Hoparlör Katlanır Kafes Ağır Hizmet Özel Logosu
| Kullanım: | Etkinlik, düğün reklam sergisi |
|---|---|
| Hizmet: | 24 saat |
| Renk: | Gümüş veya OEM |


