Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ trussing aluminium ] eşleşme 461 Ürünler.
Parti için Yıldız Şekilli Beş Köşe 6082 T6 Alüminyum Makas
| Model numarası.: | TRS287 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım 6082/6061-T6 |
| Kafes Boyutu:: | 287*287 mm |
Okul için 22m / 80 Feet Alüminyum Kare Bolt Kafes Sistem 450x600 mm Sahne
| Color: | Silver, black, red |
|---|---|
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
| Application: | booth, exhibition, concert, stage |
TRB300 Colour Triangle Aluminum Truss For Theme Park 6082 For Tube Material 1M length
| Junction:: | Aluminum Plated |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Type: | Bolt |
Silver 6082 T6 Aluminum Triangular Square Aluminum Stage Truss For Outdoor Events
| Junction:: | Aluminum Plated |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Type: | Bolt |
Folding Step Bench Working Platform Aluminum Layer Truss Protable Work Bench
| Material: | Aluminum 6082 T6 |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Height: | 2 to 12 meter |
6082 Alüminyum İskele Çerçeveleri Portatif Ayarlanabilir Çalışma Tezgahı
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6082-T6 |
|---|---|
| boyut: | (W) 750X (L) 1800/2000 / 2500MM, (W) 1350X (L) 1800/2000 / 2500MM |
| Ana tüp: | 50 * 4mm 50 * 3mm 50 * 2mm |
Silver Color Rotation Circle Square Aluminum Stage Truss For Competition / Big Event Show
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Renk: | Gümüş, siyah, kırmızı, sarı |
| şekil: | Daire |
Açık Katlanır Etkinlik Parkı, 12m * 18m, Tuval, Çatı, alüminyum
| Modeli: | Çadır |
|---|---|
| Hizmet: | 24 Saat |
| Renk: | gümüş veya oem |
Motorlu Döner Alüminyum Spigot Kafes Aydınlatma Siyah 1.5m 2m Standları
| Şekil: | Daire |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6082-T6 |
| Renk: | Siyah / Beyaz (alışık) |
Kaymaz Tabaka Scaffolded Sahne Çatı Olay Truss Hava Dayanıklı
| Normal şartname: | 1 * 2m 1,22 * 2,44m |
|---|---|
| Yükseklik mevcut: | H0.8 - 1.2M |
| Kullanım: | Etkinlik, düğün reklamı sergisi |


