Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ trussing aluminium ] eşleşme 461 Ürünler.
Kapalı Hafif Kafes Goal Post Otel Düğün Alüminyum Işık Çift Bağlantı Standı
| Truss Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Shape: | Single or Double Link |
| Usage: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
3 parça Alüminyum Goal Post Makas / Line Array Hoparlör Makas Standı 20m Büyük Açıklıklı
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Size: | 400x400mm,387mmx387mm,287x287mm |
| Truss Main Tube: | Diameter 50mm, Thickness 3mm |
Alüminyum Kare Kafes Ticaret göster Sahneleme 400x400 mm Yanmaz görüntüler
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Kafes bölümü: | 400x 400 mm |
| Uzunluk: | 0,5m-4m |
300x300 mm Stage Aluminum Square Truss System Auto Show Displays Fireproof
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 300x 300 mm |
| Length: | 0.5m-4m |
LED Screen Small Medium Goal Post Truss Goalpost Lighting Stand
| Truss Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Main Tube: | 50*3mm |
| Function: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
Indoor Meeting Goalpost Lighting Stand Goal Post Truss System
| Truss Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Shape: | Single or Double Link |
| Usage: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
50*3mm Tent Aluminum Square Truss For Outdoor Events , 3kg Per Meter
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 300x 300 mm |
| Length: | 0.5m-4m |
Fireproof 300x300 Mm Stage Aluminum Square Bolt Truss System For Events Show
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 300x 300 mm |
| Length: | 0.5m-4m |
Lightweight Rotating Circle Shaped Aluminum Trusses For Event / Club / Big Show
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 300*300 |
| shape: | Circle |
Asansör Kulesi Aydınlatması İçin Elektrikli Üst Kısım Makas Aksesuarları
| Uygulama: | Asılı LED, Hoparlör, Aydınlatma |
|---|---|
| Boyutu: | 50mm |
| Malzeme: | Alüminyum 6082 T6 |


