Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ trussing aluminium ] eşleşme 461 Ürünler.
Thomas Hafif Vida Kafes Meydanı Alüminyum L 410 × 410 mm Şekilli
| Code: | SQB410A |
|---|---|
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
| Truss section: | 410 X 410mm |
Kale direğine Truss açık töreni ana boru 50 × 3 mm asmakla alüminyum üçgen sahne
| Truss Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Usage: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
1x1 Feet Display Aluminum Stage Truss For Indoor Outdoor Events
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 1x1 feet |
| Length: | 2- 13 feet |
Global Spigot Truss Arc - Shaped Trussing International Aluminum 6082
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Shape: | Arc-shaped |
| Color: | Silver, Red, Black, or customized |
Stage Truss Systems Aluminum Square Truss For Outdoor Parties Length 0.5 - 4m
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 400 x 400mm |
| Length: | 0.5m-4m |
LED Screen Goal Post Truss Goal Post Lighting Stand For Lounge Bar Singing Stage
| Kafes malzemesi: | Alüminyum 6082-T6 |
|---|---|
| Ana Tüp: | 50 * 3mm |
| İşlevi: | LED Ekran Asma, Çizgi arrey hoparlör ve arka plan bez |
T6 Protable Katlanabilir Tezgah Plakası Alüminyum Çerçeve Makas
| Malzeme: | Alüminyum 6082 T6 |
|---|---|
| renk: | Siyah gümüş |
| paketleme: | karton veya kabarcık çanta |
Uluslararası Özel Sahne Çatı Kafes Kolay Alüminyum Işık Sergisi göster Yaygın Standı kurun
| Malzeme: | Uluslararası Alüminyum 6082 |
|---|---|
| Kafes Şekli: | Kare, dikdörtgen, dikdörtgen |
| Kafes boyutu: | 287-1000mm |
Dairesel Kafes Alüminyum trussing askıda Roof Döner - Kubbeler / Toplar 8 parça
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Kafes boyutu: | 300 X300 mm |
| Dairesel uzunluk: | 18 metre |


