Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ trussing aluminium ] eşleşme 461 Ürünler.
Aluminum Irregular Truss Party Wedding Events Cabaret Star Round Shaped
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Letters Irregular Shape Aluminum Square Truss Customized Color For Events
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Kafes boyutu: | Isteğinize göre |
| Şekil: | Yıldız, kalp şekli, düzensiz şekil (özelleştirilmiş) |
Konser Kabare Yıldız Şekilli Beş Köşe İçin Parti Cıvatası Alüminyum Dairesel Kafes
| Model numarası.: | TRS287 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım 6082/6061-T6 |
| Kafes Boyutu:: | 287*287 mm |
OEM Konser Alüminyum Aydınlatma Kafesi Hızla Birleştirin
| Model numarası.: | SQS290 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| renk: | Gümüş, Siyah veya özelleştirilmiş |
Bolt Alüminyum Kare Kafes Four Way Köşe 300x300 mm Hızlı Kurulum
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 300x 300mm |
| Length: | 0.5m |
36 metre ağır Truss 520x950mm üçgen katlanır alüminyum asmakla
| Truss Size: | 520x950mm |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
| Spigot: | Diameter Ø60mm |
Otomobil Sergiler Hızlı Katlanır Kafes Gümüş 20m - 36m Max Açıklık TUV
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Color: | Silver, Black,Red, or customized |
| Truss Size: | 520x470mm,520x950mm,600x1200mm |
Bolt Circle Curved Aluminum Square Truss Triangle Aluminum Revolving Lighting
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss shape: | Square/Triangle |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Durable Aluminum Square Truss Bolt Connection Concert Stage Trussing Silver
| bağlayıcı: | cıvata / vida |
|---|---|
| Paket: | Karton kutu |
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
Performans için Kare 6061 Alüminyum Spigot Truss Box Aydınlatma Truss Sistemi
| Model numarası.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| Şekil: | daire |


