Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ trussing aluminium ] eşleşme 461 Ürünler.
Mobile Painting Scaffold Tower Plastering Working Bench Event Truss With Wheels
| Malzeme: | Alüminyum 6082 T6 |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Yükseklik: | 2 ila 12 metre |
TÜV Alüminyum Kare Makas Üçgen Çatı Makas Sistemi 500mm - 4000mm
| Renk: | Siyah, Simli veya müşteri isteği |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6082-T6/6061-T6 |
| Başvuru: | Konser, Sergi, Etkinlikler, Düğün, vb |
TUV Alüminyum Kare TrussTriangle Çatı trussing Sistemi 500mm - 4000mm
| tüp boyutu: | 50 * 3mm |
|---|---|
| Ağırlık: | Metre başına 6kg |
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
Spigot 6082 T6 Aluminum Triangle Truss Light Duty Beam Circle
| Joint: | Spigot/Bolt |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Shape: | Square/Triangle |
Foldable Aluminum Spigot Exhibit Truss 520mm*950mm For Auto Show
| Application: | Heavy Duty Project |
|---|---|
| Model: | FT5295 |
| Events: | Exhibition,auto show |
Square 287 / 450 / 5276 Bolt Aluminium Trusses Standpipe For Different Events
| Connector: | bolt/ screw |
|---|---|
| Package: | carton box |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
Lightweight Rotating Circle Aluminium Trusses Square For Event / Club / Big Show
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Color: | Silver, black, red, yellow |
| shape: | Circle |
Versatile Aluminium Square Truss Smart Connecting Joint For Outdoor Events 6082
| Connector: | Bolt/ Spigot |
|---|---|
| Package: | Carton box |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
Outdoor Durable Aluminum Spigot Truss 287mm Outside Event Aluminum Trussing
| Junction:: | Aluminum Plated |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Type: | spigot |
Alüminyum Layher Sahne Çatı Makas / Özelleştirilmiş Katmanlı İskele Parçaları
| Normal şartname: | 1 * 2m 1,22 * 2,44m |
|---|---|
| Yükseklik mevcut: | H0.8 - 1.2M |
| Kullanım: | Etkinlik, düğün reklamı sergisi |


