Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ circle aluminum square truss ] eşleşme 390 Ürünler.
Ağır Aydınlatma Truss Büyük Etkinlik için Alüminyum Sahne Çatı Truss
| Model NO.: | SQS5276 |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6/6082-T6 |
| Şekli: | Kare/Üçgen/Daire |
Gece Kulübü Çember Aydınlatma Truss Makine Truss kaldırma sahne Aydınlatma Truss
| Malzeme: | 6061 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Truss bölümü: | 400x400mm |
| Uzunluk: | 0.5m-4m |
Dönüştürme ve kaldırma Alüminyum Dönüştürme Çember Çubuğu Hareketli Baş Fener için
| Malzeme: | 6061 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Truss bölümü: | 400x400mm |
| Uzunluk: | Özel |
Hareketli Döner Ekran Stand Döner 360 Derece Çember Işık Çubuğu
| Malzeme: | 6061 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Truss bölümü: | 300x300mm |
| Uzunluk: | 0.5m-4m |
Özel Alüminyum Bolt Light Truss Döner ve Kalkıtma Dairesel Truss
| Malzeme: | 6061 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Truss bölümü: | 400x400mm |
| Uzunluk: | Özel |
Alüminyum Tıkaç Kademeli Çatı Makas Kule Sistemi 15m Çap
| Model numarası.: | SQS287 |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6/6082-T6 |
| Şekil: | Kare/Üçgen/Daire |
Alüminyum Spigot Döner ve Kalkıtma Çember Çubuğu
| Material: | 6061 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 400 x 400mm |
| Length: | Customized |
Geri çekilebilir alüminyum küresel sahne çatı makas sistemi / ışık Truss kaldırın küresel asmakla
| Demet: | Alüminyum truss |
|---|---|
| Kafes Bağlantısı: | Vida veya Mil |
| Kafes Boyutu: | 200-1000mm |
Konser dj hafif aydınlatma makası Alüminyum Kafes Sistemleri
| Model numarası.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| Şekil: | Daire |
Konser Hafif Dj Işık Standı Kafes Alüminyum Kafes Sistemleri
| Model numarası.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| Şekil: | daire |


