Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ circle aluminum square truss ] eşleşme 390 Ürünler.
Geri Dönüşüm Alüminyum Sahne Çatı Kafes Spigot Ekran Kule Suit Kolay 12m Install Lift - 30m
| Adı: | Sahne Çatı Alüminyum Mafsal |
|---|---|
| Avantajı: | Kolaylık ve ulaşımı kolaylaştırma |
| Standart: | TUV sertifikası, ISO9001 |
Hafif 12 inç Konser Sahne Çatı Makas / DJ Kafes Çatı Çerçeveler Standı
| Malzeme: | Uluslararası Alüminyum 6082 |
|---|---|
| Yolları bağlanma: | Cıvata veya Başlık |
| Etkilemek: | Sahneyi Koruyun |
Hanging Line Speaker Box Stage Roof Truss System Hanging LED Screen Facilities
| Name: | Stage Roof Aluminum Truss |
|---|---|
| Advantage: | Convenience and facilitated transport |
| Standard: | ISO9001 |
Konserler için hafif dayanıklı alüminyum sahne kutusu
| Model NO.: | SQSB5276 |
|---|---|
| Uzunluk: | 1m/2m/3m/4m |
| ana boru: | 50*3mm/50*2mm |
4m Uzunluk Taşınabilir Işık Çubuğu Sahne DJ Işık Alüminyum Konserler İçin Çubuğu Sistemleri
| Model NO.: | SQS287 |
|---|---|
| Uzunluk: | 1m/2m/3m/4m |
| ana boru: | 50*3mm/50*2mm |
Çizik Direnci 6061-T6/6082 DJ Işıklandırma için Alüminyum Çubuk Sistemi
| Model NO.: | SQS287 |
|---|---|
| Uzunluk: | 1m/2m/3m/4m |
| ana boru: | 50*3mm/50*2mm |
DJ aydınlatması için korozyona dayanıklı alüminyum kiriş sistemi
| Model numarası.: | SQS287 |
|---|---|
| Uzunluk: | 1m/2m/3m/4m |
| ana boru: | 50*3mm/50*2mm |
6061 T6 6082 Olay Sahne Tiyatro Sergisi için Alüminyum Çubuk Sistemi
| Model numarası.: | SQS287 |
|---|---|
| Uzunluk: | 1m/2m/3m/4m |
| ana boru: | 50*3mm/50*2mm |
6082 T6 Alüminyum Aydınlatma Truss Sistemleri Kare Spigot 0.5m - 4m
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Kafes boyutu: | 290 X 290 mm |
| Uzunluğu: | 0,5 m-4m |
Ağır Lazer Aydınlatma Alüminyum Sahne Çatı Kafes Açıkhava Sergisi göster 200mm - 1000mm
| Türü: | Sahne Çatı Kafes |
|---|---|
| Etkisi: | koruma |
| Kafes Boyutu: | 200-1000mm |


