Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ circle aluminum square truss ] eşleşme 390 Ürünler.
En Çok Satan Özelleştirilmiş Katman Kafes Ağır DJ Hoparlör Standı 520x1000 MM Standı
| Alüminyum truss: | 6082-T6 Alüminyum |
|---|---|
| Katman Makas: | 48.3mm Çelik Boru |
| Kullanım: | Açık Hava Etkinlikleri ve Projeleri |
6082 Alüminyum Aydınlatma Dj Truss Sistemi Kare Kutu Bolt Truss
| Model numarası.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| Şekil: | daire |
Açık Hava Oyunu Ejderha Kale Sonrası Kafes Alüminyum Cıvata Kafes
| Ürün adı: | Global Post Truss;Goal Post Truss; Global Post Truss; Hedef Post Truss; Banner Trus |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6082-T6/6061-T6 |
| Renk: | Gümüş, siyah veya gereksinimleriniz gibi |
Konser Kale Direk Kafes Alüminyum Cıvata Kafes Sistem Ve Kitleri
| Ürün adı: | Global Post Truss;Goal Post Truss; Global Post Truss; Hedef Post Truss; Banner Trus |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6061-T6 |
| Renk: | Gümüş, siyah veya gereksinimleriniz gibi |
Konser Sergisi için T6 Alüminyum Kale Sonrası Kafes Sistemi
| Ürün adı: | Küresel Direk Kafesi;Kale Direği Kafesi; Afiş Kafesi; Gentry makası; LED Ekran Kafesi; |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6061-T6 |
| Renk: | Gümüş, siyah veya gereksinimleriniz gibi |
Etkinlik / Konser İçin Yeni Özel Döner Alüminyum Dairesel Aydınlatma Makas
| Modeli: | Daire kafes |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 |
| Kullanım: | dekorasyon için aydınlatma makası |
Gevşek Alüminyum Alaşım 6061-T6 Spigot Box Truss Event Destek için
| Model numarası.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6/6082-T6 |
| şekli: | daire |
SQS387 Indoor And Outdoor Events Exhibit Truss Aluminum Trussing Square
| Renk: | Gümüş, siyah, kırmızı |
|---|---|
| Ürün adı: | tıkaç truss |
| karış: | 16mm |
Concert Party Aluminium Stage Truss / Spigot Truss 287 * 287 mm Square Shaped
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Length: | 2M-10M |
| Color: | Silver, black, red, white |
Indoor And Outdoor Events Exhibit Dj Light Truss 387mm Silver Square
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Color: | Silver, Black |
| Span: | 16m |


