Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ circle aluminum square truss ] eşleşme 390 Ürünler.
Global Spigot Truss Arc - Shaped Trussing International Aluminum 6082
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Shape: | Arc-shaped |
| Color: | Silver, Red, Black, or customized |
DJ Booth ve Performans Sahnesi için Hafif Döner ve Kalkıtma Alüminyum Truss
| Malzeme: | 6061 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Truss bölümü: | 400x400mm |
| Uzunluk: | Özel |
Hızlı ve kolay bir etkinlik montajı için yüksek dayanıklı alüminyum döner ve kaldırma tesisi
| Malzeme: | 6061 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Truss bölümü: | 400x400mm |
| Uzunluk: | Özel |
6 parça - Pembe / Beyaz Yuvarlak Düğün Kafes Spigot Kalp Şekilli 4
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
| Kafes boyutu: | 300 X300 mm |
Özel Medya Yapısı Aydınlatma Alüminyum Sahne Kafes Ağır Yük
| Model numarası.: | SQS290 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| Renk: | Gümüş, Siyah veya özelleştirilmiş |
Küçük Sahne Olay Aydınlatma Spigot Kafes Alüminyum Uzay Çerçeve Kafes
| Model numarası.: | SQS290 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| Renk: | Gümüş, Siyah veya özelleştirilmiş |
Etkinlik için Sıcak Makas Kule Sistemi Asılı Aydınlatma Hedefi Sonrası Kafes
| Model numarası.: | SQS290 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| renk: | Gümüş, Siyah veya özelleştirilmiş |
Yüksek Performanslı Dönüştürme ve Yükseltme Traşları
| Malzeme: | 6061 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Truss bölümü: | 400x400mm |
| Uzunluk: | Özel |
Yüksek yükleme kapasitesi olan ağır etkinlik aydınlatma ekipmanları için döner ve kaldırma tesisi
| Malzeme: | 6061 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Truss bölümü: | 400x400mm |
| Uzunluk: | Özel |
Yeşil Açık Zemin Hoparlör Kafes Sistem Sahne trussing 30 × 3 mm Brace Tüp
| Özelliği: | Küresel makasla uyum sağlayabilir |
|---|---|
| Malzeme: | Uluslararası Alüminyum 6082 veya Çelik |
| Şekil: | özelleştirilmiş |


