Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ circle aluminum square truss ] eşleşme 390 Ürünler.
Olay Hafif Sahne Çatı Kafes Orta Tower Globaltruss Çapı 50mm
| Span: | 12-34M |
|---|---|
| Truss: | Different Truss |
| Loading Weight: | Depend the Truss |
ProSound Trangle Hoparlör Kafes DJ Aydınlatma Sahne Gümüş Globaltruss
| Material: | Aluminum 6082-T6 Truss |
|---|---|
| Color: | Silver or customized |
| Applications: | Any type of events and shows |
Indoor Stage Roof Truss Customized With Aluminum Adjustable Stage
| Sales: | Wholesale |
|---|---|
| Company: | OEM Factory |
| Material: | 6082 Aluminum |
Küresel Alüminyum Sahne Aydınlatma Truss Spigot Ark - İç Mekan Şekilli
| Malzeme: | Uluslararası Alüminyum 6082 |
|---|---|
| Şekil: | yay şeklinde |
| Renk: | Gümüş, Kırmızı, Siyah veya özelleştirilmiş |
Güvenlik Alüminyum Alaşım Çubuk Sahne Stüdyo Işık Çubuk Konserler için
| Model NO.: | SQSB450 |
|---|---|
| Uzunluk: | 1m/2m/3m/4m |
| ana boru: | 50*3mm/50*2mm |
Hafif taşınabilir DJ Aydınlatma Sahne Truss Sistemleri Alüminyum Alaşım
| Model NO.: | SQSB450 |
|---|---|
| Uzunluk: | 1m/2m/3m/4m |
| ana boru: | 50*3mm/50*2mm |
DJ Sahne Performansı için Taşınabilir Alüminyum Truss Sistemi Spigot Bağlantısı
| Model numarası.: | SQS287 |
|---|---|
| Uzunluk: | 1m/2m/3m/4m |
| ana boru: | 50*3mm/50*2mm |
Alüminyum Alaşım Çubuk Sistemi Açık Hava Performansı için Spigot Çubuk
| Model numarası.: | SQS287 |
|---|---|
| Uzunluk: | 1m/2m/3m/4m |
| ana boru: | 50*3mm/50*2mm |
Orta Olay 3M için TUV Goal Post Kafes Line Array Hoparlör - 30M Açıklığı
| Yüzey: | Doğal alüminyum |
|---|---|
| Boyutu: | Özelleştirilmiş gibi |
| Özelliği: | Basit ve hızlı |
Küresel Kafes Sahne Alüminyum trussing Suya Çatı Çerçeveleme Rosh Arc - Şekilli
| Malzeme: | Uluslararası Alüminyum 6082 |
|---|---|
| Şekil: | Yay biçimli |
| Renk: | Gümüş, Kırmızı, Siyah veya özelleştirilmiş |


