Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ circle aluminum square truss ] eşleşme 390 Ürünler.
1 - 1.4m İç / Dış Mekan Montajlı Alüminyum Kademeli Platform 6082-T6 Malzemesi
| Alev malzemesi: | Alüminyum Alaşımlı 6082-T6 |
|---|---|
| Alev kalınlığı: | 3mm |
| Kontrplak malzeme: | Yangına dayanıklı ve kaymaz profesyonel sahne kontrplak |
287mm Dairesel Veya Üçgen Musluk Konser Aydınlatma Makas / Alüminyum Makas Sistemi
| Modeli: | Daire kafes |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 |
| Kullanım: | dekorasyon için aydınlatma makası |
520 X 760 MM Aluminium Roof Trusses 6082 12 - 30m Max Span Truss Roof System
| Malzeme: | Uluslararası Alüminyum 6082 |
|---|---|
| Adı: | Alüminyum Makas, Müzik Sahne Çatı Makas |
| Kullanım: | Ticaret fuarı yapımı, mağaza düzenleme ve konser sahnesi için |
6082 Malzeme Ağır Hizmet Tipi Dj Makasının Hareketli Başlı Cıvata Tipi 150mm Standı
| Modeli: | Daire kafes |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 |
| Kullanım: | dekorasyon için aydınlatma makası |
6061 Alüminyum Kademeli Çatı Makası Kare Merdiven Üçgen Çember Çeşitleri
| Model NO.: | SQS287 |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6/6082-T6 |
| Şekli: | Kare/Üçgen/Daire |
Aydınlatma Hafif Ağırlık ile 3m Uzunluk Alüminyum Alaşım Spigot Truss
| Model numarası.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| Şekil: | daire |
15m Çaplı Spigot Alüminyum Truss Sistemi DJ Aydınlatma Truss Standı
| Model numarası.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| Şekil: | daire |
Konserler İçin Kare Alüminyum Sahne Çatı Makas Yapısı
| Model numarası.: | SQS287 |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6/6082-T6 |
| Şekil: | Kare/Üçgen/Daire |
Profesyonel Alüminyum alaşım Çember Işığı Kulüp için Elektrikli Asansör Çubuğu
| Malzeme: | 6061 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Truss bölümü: | 400x400mm |
| Uzunluk: | 0.5m-4m |
Döner Çember Truss kaldırma aşaması Alüminyum Truss dayanıklı
| Material: | 6061 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 400 x 400mm |
| Length: | Customized |


