Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ circle aluminum square truss ] eşleşme 390 Ürünler.
Daire 6082 Alüminyum Kare Kafes Taşınabilir Süsleme Işık Ekran Kafes
| Model numarası,: | TRB30-CT3M |
|---|---|
| renk: | Siyah, gümüş veya OEM |
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6082-T6/6061-T6 |
Hafif Çatı Alüminyum Kare Makas Çelik Çerçeve Binalar 500mm X 600mm
| model: | Daire kafes |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 |
| kullanım: | dekorasyon için kafes kafes |
Sahne Aydınlatma Süslemeleri İçin Özelleştirilmiş Daire Şekli Konser Alüminyum Kare Kafes
| Model numarası,: | TRB30-CT3M |
|---|---|
| Renk: | Siyah, gümüş veya OEM |
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6082-T6/6061-T6 |
6081 Alüminyum Kare Kafes Taşınabilir Süsleme Aydınlatma Kafes
| Model numarası,: | TRB30-CT3M |
|---|---|
| Renk: | Siyah, gümüş veya OEM |
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6082-T6/6061-T6 |
6061 Alüminyum Kare Kafes, Asma Işık Çember Kafes İçin
| Ürün: | SQB300 alüminyum cıvata kirişi |
|---|---|
| Tüp malzemesi: | 6061-T6 |
| ana boru: | 50*3mm |
5276 Alüminyum Kare Kafes Sahne Aydınlatması, Araba Gösterisi İçin Ağır Yükleme Standları
| Renk: | Siyah, Gümüş, Gümüş veya müşteri isteği |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6082-T6/6061-T6 |
| Ürün adı: | sahne kafes, konser sahnesi için alüminyum kare kutu çatı kafes, en kaliteli alüminyum hafif siyah k |
Yapı Olayı için 290 * 290mm 6061 T6 Alüminyum Kare Kafes
| Model numarası.: | SQS290 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum 6061-T6 |
| Boyut: | 290*290mm |
Proje için SQB300 Vidalı Cıvata Alüminyum Kare Kafes Sistemi
| Ürün: | SQB 4560 alüminyum cıvata makası |
|---|---|
| Tüp malzemesi: | 6082 |
| Ana tüp: | 50*3mm |
Spigot Alüminyum Kare Kafes Süslemeleri Aydınlatma Ekranı Kafes
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Ürün adı: | sahne kafes, konser sahnesi için alüminyum kare kutu çatı kafes, en kaliteli alüminyum hafif siyah k |
| Başvuru: | KTV, Konser, Sergi, Etkinlikler, Düğün, vb |
Özelleştirilmiş Renk 6061 Alüminyum Kare Makas Konseri Güvenlik Yapısı
| Renk: | Siyah, gümüş veya OEM |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6061-T6 |
| Ürün adı: | sahne kafes, konser sahnesi için alüminyum kare kutu çatı kafes, en kaliteli alüminyum hafif siyah k |


