Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ circle aluminum square truss ] eşleşme 390 Ürünler.
6082 T6 Alüminyum Gol Sonrası Led Ekran / Arka Plan Bez Standı Makas Sistemi TUV
| Malzeme: | Alüminyum 6082-T6 |
|---|---|
| Kafes boyutu: | 400x400mm, 387mmx387mm, 287x287mm |
| Uygulama: | Düğün, sergi, şirket, töreni |
Büyük Proje Alüminyum Çatı Makas Sistemi Ağır Hizmet 520 X 760mm
| Malzeme: | Uluslararası Alüminyum 6082 |
|---|---|
| İsim: | Alüminyum Makas, Müzik Sahne Çatı Makas |
| kullanım: | Fuar inşaatı, mağaza düzenlemesi ve konser sahnesi için |
Spigot Alüminyum trussing Corcert Olay Makas 6 Yollu Köşesi - Küçük 287x287 mm
| Ürün adı: | tıkaç truss |
|---|---|
| Boru ebadı: | 50 * 3mm |
| Kiriş sisteminin boyutu: | özelleştirilmiş |
Metre başına Olaylar Arc Alüminyum Sahne Dairesel Kafes Çatılar 290x290 mm 6kg
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Kafes boyutu: | 290 X290 mm |
| Dairesel uzunluk: | 4 - 12 metre |
Açık Hoparlör Askılar Fuar Kafes Alüminyum 3mm Kalınlığı birleştirin
| Usage: | Vocal concert , Celebration, Show,Modern fancywork |
|---|---|
| Aluminum Truss: | 6082-T6 Aluminum |
| Connection: | Screw or Spigot |
Yanmaz Alüminyum Konuşmacılar Kafes Başkanı Vida TÜV CE Ø 50mm Tüp Bayii
| Usage: | Vocal concert , Celebration, Show,Modern fancywork |
|---|---|
| Type: | Aluminum and Steel Speaker Truss |
| Connection: | Screw or Spigot |
Spigot Circular Irregular Shape Aluminium Stage Truss For Indoor / Outdoor Event
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Circular length: | 4 - 12 meters |
| Color: | Silver, black, red |
Single A Dj Speaker Stands Tower Aluminum 1.1T Loading 12M Height Spigot Truss
| Modeli: | Bir Hoparlör Makas |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum 6082 |
| En fazla yükseklik: | 12m |
ISO Single Speaker Truss Stands Tower Aluminum 6082 Height 12m Space Saving
| Modeli: | Bir Hoparlör Makası |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum 6082 |
| En fazla yükseklik: | 12m |
Scaffolding Layer Truss 32 Feet Height Steel For Outdoor Concert Background
| Ürün adı: | Katman Makas |
|---|---|
| Tüpün boyutu: | 48.3mm |
| Kafes sisteminin boyutu: | Senin requirment göre |


