Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ circle aluminum square truss ] eşleşme 390 Ürünler.
Konser Sahnesi Alüminyum Aydınlatma Kutusu Truss Sistemi 15m Çap
| Model numarası.: | SOS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6 |
| Şekil: | daire |
Hafif Kare Aydınlatma Kirişi Alüminyum Alaşımlı Sahne Makas Sistemleri
| Model numarası.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| Şekil: | daire |
Ses ekipmanı için özel Alüminyum Alaşımlı Kare Sahne Çatı Makas Sistemi
| Model numarası.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| Şekil: | daire |
LED Ekran Asmak için Gentry 6082 Gol Post Truss
| Ürün adı: | Global Post Truss;Goal Post Truss; Global Post Truss; Hedef Post Truss; Banner Trus |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı 6082-T6 / 6061-T6 |
| renk: | Gümüş, siyah veya gereksinimleriniz gibi |
Konseri İçin Altıgen Sekizgen Kare Yuvarlak Kafes Alüminyum 300x300 mm
| Kafes boyutu: | 300 X300 mm |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
| Dairesel uzunluk: | 4 - 12 metre |
Spigot Alüminyum A Hoparlör Kafes Katman Truss DJ Aydınlatma 48.3mm Çelik Tüp Standları
| Aluminum Truss: | 6082-T6 Aluminum |
|---|---|
| Layer Truss: | 48.3mm Steel Tube |
| Usage: | Vocal concert , Celebration, Show,Modern fancywork |
Ayarlanabilir Korozif vidalar Basit Hoparlör Kafes Çap 50mm Performans Truss
| Connect Bolt: | M16*45mm bolt |
|---|---|
| Usage: | Vocal concert , Celebration, Show,Modern fancywork |
| Length: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m |
Hafif Güçlü, Montajı Kolay Kulüp Işık Çubuğu Asansörü
| Model NO.: | SQS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6/6082-T6 |
| Şekli: | daire |
Line Array Hoparlör Dik Makas / Özelleştirilmiş Ağır Truss 520x1000 mm
| Aluminum Truss: | 6082-T6 Aluminum |
|---|---|
| Layer Truss: | 48.3mm Steel Tube |
| Usage: | Outdoor Events and Projects |
Siyah Kapalı Katman Hoparlör Kafes Alüminyum Yükleme LED Sistemi 300x300 mm
| Alüminyum truss: | 6082-T6 Alüminyum |
|---|---|
| Katman Makas: | 48.3mm Çelik Boru |
| Kullanım: | Açık veya Kapalı |


