Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ spigot aluminium stage truss ] eşleşme 315 Ürünler.
Folding Box Truss Heavy Duty Folding Truss 19.8 x 39.4 Spigot
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Specialty: | Hanging LED Screen, speaker and background cloth |
Otomobil Sergiler Hızlı Katlanır Kafes Gümüş 20m - 36m Max Açıklık TUV
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Color: | Silver, Black,Red, or customized |
| Truss Size: | 520x470mm,520x950mm,600x1200mm |
Performans için Kare 6061 Alüminyum Spigot Truss Box Aydınlatma Truss Sistemi
| Model numarası.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| Şekil: | daire |
Kapalı T6 Alüminyum Spigot Truss Aydınlatma Sahne Çatı Makas Sistemi
| Model numarası.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| Şekil: | daire |
Aluminium Goal Posts Truss LED Screen Small Medium Goal Post Lighting Stand
| Truss Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Main Tube: | 50*3mm |
| Function: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
Aluminium Goal Post Truss LED Screen Small Medium Goal Post Lighting Stand
| Truss Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Main Tube: | 50*3mm |
| Function: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
İç Mekan Aydınlatma için Özel Kulüp Alüminyum Tıkaç Kutusu Kafes
| Model numarası.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| Şekil: | daire |
Konser Sahnesi Alüminyum Aydınlatma Kutusu Truss Sistemi 15m Çap
| Model numarası.: | SOS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6 |
| Şekil: | daire |
Siyah Renk için 400mm * 400mm Kaplama Kare Alüminyum Cıvata Kafes Oto Gösterisi
| Malzeme: | Alüminyum 6082 |
|---|---|
| Bağlantı: | Cıvata |
| Renk: | Siyah, Gümüş, Kırmızı vb. |
6082 T6 Alüminyum Aydınlatma Truss Sistemleri Kare Spigot 0.5m - 4m
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Kafes boyutu: | 290 X 290 mm |
| Uzunluğu: | 0,5 m-4m |


