Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ spigot aluminium stage truss ] eşleşme 315 Ürünler.
6082 T6 Aluminium Truss Square Light Series Outdoor Activities Roof Truss
| Application: | booth, exhibition, concert, stage |
|---|---|
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
| Color: | Silver, black, red |
Outdoor Durable Aluminum Spigot Truss 287mm Outside Event Aluminum Trussing
| Junction:: | Aluminum Plated |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Type: | spigot |
Hareketli Kare Katlanır Kafes Parti Hoparlörü Alüminyum Katlanabilir Aydınlatma Kafesi
| Tip: | Ağır Kafes |
|---|---|
| Tüpün boyutu: | 50*4mm |
| kafes boyutu: | 1-4m , 520 x 950 mm |
Yaratıcı Hoparlör Katlanır Kafes Hareketli Alüminyum Kare 520 x 950 mm
| Tip: | Ağır Kafes |
|---|---|
| Tüpün boyutu: | 50*4mm |
| kafes boyutu: | 1-4m , 520 x 950 mm |
Beyaz Alüminyum Spigot Kafes Seaside Holiday Restaurant için 50 × 3 mm
| Ürün adı: | tıkaç truss |
|---|---|
| Boru ebadı: | 50 * 3mm |
| Kiriş sisteminin boyutu: | özelleştirilmiş |
6m Dış Çap Bolt Daire Kafes 300mm / Heavy Duty 12 Inch Kare Makas
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Kafes boyutu: | 300 X300 mm |
| Dairesel uzunluk: | 4 - 12 metre |
CE Ağır Alüminyum Kutu Makas Dayanıklı birleştirin 24mc Max Açıklık
| Product Name: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Series: | Heavy Series |
| Size of truss system: | customized |
Bolt Circle Curved Aluminum Square Truss Triangle Aluminum Revolving Lighting
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss shape: | Square/Triangle |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Red Circle Curved Aluminum Square Truss Revolving Lighting Truss
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss shape: | Square , Triangle |
| Outer diameter: | 4m-12m |
High Load Triangular Aluminum Folding Truss / Foldable Truss Conical 520 * 950 mm
| Type: | Heavy Truss |
|---|---|
| Size of tube: | 50*4mm |
| Size of truss: | 1-4m , 520 x 950 mm |


