Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ spigot aluminium stage truss ] eşleşme 315 Ürünler.
Metre başına Auto Show Katlanır Alüminyum Kafes Siyah FT5295 Kod 10kg
| Ürün adı: | Katlanır Makas |
|---|---|
| Boru ebadı: | 50 * 4mm |
| Kafesin boyutu: | 1-4 m, 520 x 950 mm |
Okul için 22m / 80 Feet Alüminyum Kare Bolt Kafes Sistem 450x600 mm Sahne
| Color: | Silver, black, red |
|---|---|
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
| Application: | booth, exhibition, concert, stage |
Thomas Hafif Vida Kafes Meydanı Alüminyum L 410 × 410 mm Şekilli
| Code: | SQB410A |
|---|---|
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
| Truss section: | 410 X 410mm |
50*3mm Tent Aluminum Square Truss For Outdoor Events , 3kg Per Meter
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 300x 300 mm |
| Length: | 0.5m-4m |
Parti Performansı İçin Hafif Güvenlik Alüminyum Kare Kafes
| Ürün: | SQS287 alüminyum Mafsal makası |
|---|---|
| Tüp malzemesi: | 6061-T6 |
| ana boru: | 50*3mm |
Roof 6082 T6 Aluminum Triangle Folding Truss For Outdoor Events Safety 21.1kg
| Junction:: | Aluminum Plated |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Type: | Bolt/spigot |
Konser Kabare Yıldız Şekilli Beş Köşe İçin Parti Cıvatası Alüminyum Dairesel Kafes
| Model numarası.: | TRS287 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım 6082/6061-T6 |
| Kafes Boyutu:: | 287*287 mm |
Parti için Yıldız Şekilli Beş Köşe 6082 T6 Alüminyum Makas
| Model numarası.: | TRS287 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım 6082/6061-T6 |
| Kafes Boyutu:: | 287*287 mm |
Sergi Sahneleme Ekran Katlanır Makas 600x1200 mm Yanmaz Geri Dönüşüm
| Model: | Aluminum Folding Truss |
|---|---|
| Truss Main Tube: | Diameter 60mm |
| Type: | Spigot |
Aluminum Folding Stage Folding Truss Roof Lightweight 0.5m-4m Outdoor Stage
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Specialty: | Hanging LED Screen, speaker and background cloth |


