Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ spigot aluminium stage truss ] eşleşme 315 Ürünler.
SQS387 Indoor And Outdoor Events Exhibit Truss Aluminum Trussing Square
| Renk: | Gümüş, siyah, kırmızı |
|---|---|
| Ürün adı: | tıkaç truss |
| karış: | 16mm |
Güçlü Yük Kapasitesi ile Hafif 400 x 400 Sahne Alüminyum Kare Makas
| Ürün: | SQB 400 alüminyum cıvata kafes |
|---|---|
| Boru malzemesi: | 6082 |
| Ana Tüp: | 50 * 3mm |
12m Gentry Goal Post Kafes Aydınlatma Spigot Bolt 300x300 mm 6082 T6 Alüminyum Standı
| Boyutu: | Özelleştirilmiş gibi |
|---|---|
| Kafes Sistemi: | 12m x 6m |
| Avantajı: | Basit, Hızlı |
Spigot 6082 T6 Aluminum Triangle Truss Light Duty Beam Circle
| Joint: | Spigot/Bolt |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Shape: | Square/Triangle |
6m Outer Diameter Bolt Circle Curved Aluminum Lighting Truss For Party / Concert
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss shape: | Square/Triangle |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Sergiler Promosyon Etkinlikleri İçin Hafif Alüminyum Kafesi Geri Dönüştürün
| Malzeme: | Uluslararası Alüminyum 6061 |
|---|---|
| İsim: | Alüminyum Makas, Müzik Sahnesi Çatı Makası |
| kullanım: | Ticaret fuarı inşaatı, mağaza düzenlemesi ve konser sahnesi için |
Heavy Fold Stadiums Sports Aluminum Trusses Spigot Connector
| Product Name: | Folding Truss |
|---|---|
| Size of tube: | 50*4mm |
| Size of truss: | 1-4m , 520 x 950 mm |
Customized 6082 T6 Aluminum Square Truss Segments Corners 2 Way Square Corner
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Corner: | Customized |
| Length: | 0.5m |
Dış Mekan Etkinlikleri İçin Ekran Rafları Sahne Çatı Makası Yanmaz Paslanmayan
| Malzeme: | Uluslararası Alüminyum 6082 |
|---|---|
| İsim: | Alüminyum Makas, Müzik Sahnesi Çatı Makası |
| Kullanım: | Ticaret fuarı inşaatı, mağaza düzenlemesi ve konser sahnesi için |
Auto Show siyah alüminyum tıkaç katlama Truss 520 x 950 mm metre başına 20kg
| Uygulama: | açık |
|---|---|
| Ürün adı: | Katlanır Makas |
| olaylar: | Sergi, otomatik şov |


