Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ spigot aluminium stage truss ] eşleşme 315 Ürünler.
Silver Outdoor Exhibition Auto Show Folding Truss 50 * 4mm Aluminium Material
| Application: | Outdoor |
|---|---|
| Product Name: | Folding Truss |
| Events: | Exhibition,auto show |
Foldable Aluminum Spigot Exhibit Truss 520mm*950mm For Auto Show
| Application: | Heavy Duty Project |
|---|---|
| Model: | FT5295 |
| Events: | Exhibition,auto show |
Hareketli 400mm Alüminyum Kare Makas Dört Kare Cıvata / Vida Makas
| Ürün: | SQB 400 alüminyum cıvata kafes |
|---|---|
| Boru malzemesi: | 6082 |
| Ana Tüp: | 50 * 3mm |
520 x 470 mm katlanır alüminyum üçgen Truss FT5247 Otomobil Fuarı TOYOTA için
| Ürün adı: | Katlanır Makas |
|---|---|
| Boru ebadı: | 50 * 4mm |
| Kafesin boyutu: | 1-4M |
100 Feet Alüminyum Katlanır Makas Büyük Açıklıklı Gümüş Siyah Açık
| Ürün adı: | Katlanır Makas |
|---|---|
| Boru ebadı: | 50 * 4mm |
| Kafesin boyutu: | 1-4 m, 520 x 950 mm |
Dairesel Kafes Alüminyum trussing askıda Roof Döner - Kubbeler / Toplar 8 parça
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Kafes boyutu: | 300 X300 mm |
| Dairesel uzunluk: | 18 metre |
Yanmaz Alüminyum Kademeli Çatı Makas Hafif Aydınlatma
| Malzeme: | Uluslararası Alüminyum 6061 |
|---|---|
| İsim: | Alüminyum Makas, Müzik Sahnesi Çatı Makası |
| kullanım: | Ticaret fuarı inşaatı, mağaza düzenlemesi ve konser sahnesi için |
Portable Aluminum Stage Platform 0.2 - 0.8m Height Efficiency Folding Stage
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum 6082 T6 |
|---|---|
| Bağ: | çapkın |
| Kontrplak malzeme: | Yangına dayanıklı ve kaymaz profesyonel sahne kontrplak |
Arka Plan Dekorasyon / Sergi Ekranı için 400x400mm Alüminyum Kare Makas
| Ürün: | SQB 400 alüminyum cıvata kafes |
|---|---|
| Boru malzemesi: | 6082 |
| Ana Tüp: | 50 * 3mm |
6061 Alüminyum Kare Kafes, Asma Işık Çember Kafes İçin
| Ürün: | SQB300 alüminyum cıvata kirişi |
|---|---|
| Tüp malzemesi: | 6061-T6 |
| ana boru: | 50*3mm |


