Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ spigot aluminium stage truss ] eşleşme 315 Ürünler.
Sergi için Aydınlatma Aşaması 6061 Alüminyum Kare Kafes
| Renk: | Siyah, gümüş veya OEM |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6082-T6/6061-T6 |
| Ürün adı: | En Kaliteli Alüminyum Hafif Siyah Kare/Kutu Kafes |
Metre başına Olay 400mm 6082 T6 Alüminyum Kare Kafes Bolt 50 × 3 mm Boru 10kg
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Kafes boyutu: | 400 x 400 mm |
| Uzunluğu: | 0,5 m-4m |
6082 T6 Aluminum Triangle Aluminum Square Truss For Roof Trussing System
| Junction:: | Aluminum Plated |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Type: | Bolt |
Event 400mm 6082 Aluminum Square Truss Bolt 50×3 mm Silver Black
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 400 x 400mm |
| Length: | 0.5m-4m |
Uzun süreli koruma için soğuk veya sıcak galvanizli 48.3 mm katmanlı truss
| Ürün Adı: | katman kafes aşaması |
|---|---|
| Uygulama: | konser,Performans,Reklam |
| Sertifika: | ISO |
TUV Alüminyum Kare TrussTriangle Çatı trussing Sistemi 500mm - 4000mm
| tüp boyutu: | 50 * 3mm |
|---|---|
| Ağırlık: | Metre başına 6kg |
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
Rotating Round Truss 11.5M Aluminum Square Truss For Circus Adjustable Speed
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Kafes bölümü: | 500 x 500mm |
| Uzunluğu: | Kafes başına 3 M |
Açık Hava Konseri İçin Yüksek Yoğunluklu Alüminyum 48.3mm Katmanlı Kafes
| Ürün adı: | katman kafes aşaması |
|---|---|
| Uygulama: | konser, performans, reklam |
| Sertifika: | ISO |
520x470 mm Alüminyum Katlanabilir Makas / Üçgen Spigot Kafes Çap Ø60mm
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Triangle |
| Truss Size: | 520x470mm |
520x950 mm Katlanabilir Alüminyum Truss Üçgen 1055kg - 1898kg Yükleme Ağırlığı
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Triangle |
| Truss Size: | 520x950mm |


