Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ spigot aluminium stage truss ] eşleşme 315 Ürünler.
Alüminyum Aydınlatma Sahne Ekipmanları
| Uygulama: | Asılı LED, Hoparlör, Aydınlatma |
|---|---|
| Boyutu: | 50mm |
| Malzeme: | Alüminyum 6082 T6 |
Concert Roof Stage Aluminum Spigot Truss 50×3 Mm Tube Customized
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Size of tube: | 50*3mm |
| Size of truss system: | customized |
Letters Irregular Shape Aluminum Square Truss Customized Color For Events
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Kafes boyutu: | Isteğinize göre |
| Şekil: | Yıldız, kalp şekli, düzensiz şekil (özelleştirilmiş) |
Tek link Alüminyum Spigot Kafes Goalpost Aydınlatma Protable Ekran Standı
| Oluşturan: | Alüminyum truss |
|---|---|
| Şekil: | Tek veya Çift Bağlantı |
| Kullanım: | Hanging LED Ekran, Line arrey hoparlör ve arka plan bezi |
Reklam Sergisi İçin Alüminyum Gümüş Dayanıklı Hoparlör Katlanır Kafes
| Kullanım: | Etkinlik, düğün reklam sergisi |
|---|---|
| Hizmet: | 24 saat |
| Renk: | Gümüş veya OEM |
Kafes Kule Sistemi 200kg Kaldırma - 500kg Zemin Alüminyum Alaşım destekleyen
| Material: | Steel |
|---|---|
| Max Height: | 6m |
| Min Height: | 2.2m |
Square 287 / 450 / 5276 Bolt Aluminium Trusses Standpipe For Different Events
| Connector: | bolt/ screw |
|---|---|
| Package: | carton box |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
3.1mm Thickness Aluminum Square Truss , 16“ Screw Box Truss for Lighting for Indoor/ Outdoor Event
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 400 x 400mm |
| Length: | 0.5m-4m |
Çıkarılabilir ve Dayanıklı Hoparlör Katlanır Kafes Ağır Hizmet Özel Logosu
| Kullanım: | Etkinlik, düğün reklam sergisi |
|---|---|
| Hizmet: | 24 saat |
| Renk: | Gümüş veya OEM |
3mm Thickness Aluminum Square Truss , 16“ Screw Box Truss for lighting
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 400 x 400mm |
| Length: | 0.5m-4m |


