Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ trussing aluminium ] eşleşme 461 Ürünler.
Folding Box Truss Heavy Duty Folding Truss 19.8 x 39.4 Spigot
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Specialty: | Hanging LED Screen, speaker and background cloth |
Hafif Olaylar Alüminyum Katlanır Kafes Çatı 0.5m - Açık Sahne için 4m
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Specialty: | Hanging LED Screen, speaker and background cloth |
Aluminum Folding Stage Folding Truss Roof Lightweight 0.5m-4m Outdoor Stage
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Specialty: | Hanging LED Screen, speaker and background cloth |
Sahne Ekipmanları Alüminyum G Kelepçe
| Uygulama: | Asılı LED, Hoparlör, Aydınlatma |
|---|---|
| Boyutu: | 50mm |
| Malzeme: | Alüminyum 6082 T6 |
Bir Konuşmacı 400x400 mm T gösterisi Alüminyum Kafes Yükleme 500kg 12m Standı
| Ürün adı: | LEDIKA |
|---|---|
| Sertifika: | TUV |
| Boyutu: | Yükseklik 6 (özelleştirilebilir) |
6 parça - Pembe / Beyaz Yuvarlak Düğün Kafes Spigot Kalp Şekilli 4
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
| Kafes boyutu: | 300 X300 mm |
Açıkhava Reklamcılığı Alüminyum Goal Post Kafes Ekran 6x8 m 3mm Kalınlığı LED
| Truss Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Size of Main Tube: | Diameter 50mm, Thickness 3mm |
| Function: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
7M Alüminyum Gol Mesajlar Aydınlatma Truss Sistemleri Dış DJ trussing Aydınlatma Sistemi
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Standard: | TUV , ISO9001, CE |
| Connection: | Bolt or Spigot |
Aluminium Clamp Truss Accessories 25mm For Hanging LED Speaker Lighting
| Material: | Aluminum 6082 T6 |
|---|---|
| Thickness: | 3-7mm |
| Application: | Hanging LED,Speaker,Lighting |
Corrosion Resistant Folding Truss Indoor Party / Trade / Show Aluminum Trussing
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, triangular |
| Truss Size: | 600x1200mm |


