Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ trussing aluminium ] eşleşme 461 Ürünler.
White Revolving Lighting Aluminum Square Truss For Bar Circular Truss
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss shape: | Square/Triangle |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Concert Party Aluminium Stage Truss / Spigot Truss 287 * 287 mm Square Shaped
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Length: | 2M-10M |
| Color: | Silver, black, red, white |
Spigot Circular Irregular Shape Aluminium Stage Truss For Indoor / Outdoor Event
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Circular length: | 4 - 12 meters |
| Color: | Silver, black, red |
Kapalı Akşam Partisi Kalın Kare Katlama Sahne Truss 600x1200 mm trussing Sistemi
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square |
| Truss Size: | 600x1200mm |
Açık Üçgen Katlanır Kafes Özelleştirilmiş 4mm kalınlığı Hızlı Kurulum
| Truss Size: | 520x950mm,520x470mm |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
| Thickness of Truss: | 4mm |
6082-T6 Aluminum Truss Folding Box Truss Heavy Duty Foldable Truss 520 x 470mm
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Specialty: | Hanging LED Screen, speaker and background cloth |
Heavy Duty 12 Inch Aluminum Square Truss , 6082-T6 Aluminum Spigot / Bolt Circle Truss 300mm
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Kafes boyutu: | 300 X300 mm |
| Dairesel uzunluğu: | 4 - 12 metre |
Light Duty Project Exhibition Aluminium Trusses Screw Connection
| Main Tube: | 50*3mm |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082 |
| Shape: | Oblong, Square, Round |


