Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ truss parts ] eşleşme 1350 Ürünler.
Alüminyum Alaşımlı 6061 Katmanlı Kafes Asılı Ekran ve Hoparlör
| Malzeme: | Alüminyum alaşımlı sahne çatı makası |
|---|---|
| Renk: | gümüş veya OEM |
| Özellik: | uygun maliyetli, Kararlı, kullanımı kolay, Hafif |
Açık Konser İçin Alüminyum Üçgen Sahne İskele Katmanı Makas
| Malzeme: | Alüminyum alaşımlı sahne çatı makası |
|---|---|
| Renk: | gümüş veya OEM |
| Özellik: | uygun maliyetli, Kararlı, kullanımı kolay, Hafif |
Dış Mekan Alüminyum Üçgen Katmanlı Kafes Askı Hattı Dizisi Hoparlörleri
| Malzeme: | Alüminyum alaşımlı sahne çatı makası |
|---|---|
| Renk: | gümüş veya OEM |
| Özellik: | uygun maliyetli, Kararlı, kullanımı kolay, Hafif |
Ağır Hizmet Cıvatası Alüminyum Kare Makas Üçgen Tip Makas 42x2mm
| Ürün: | SQB 4060 alüminyum cıvata kirişi |
|---|---|
| Tüp malzemesi: | 6061-T6 |
| ana boru: | 50*3mm |
Ağır Görevli Sahne Aydınlatması Alüminyum kare Truss Led Ekran Truss
| Ürün: | SQB4060 alüminyum cıvata kafesi |
|---|---|
| Tüp malzemesi: | 6061-T6 |
| ana boru: | 50*3mm |
Geri Dönüşüm Alüminyum Sahne Çatı Kafes Spigot Ekran Kule Suit Kolay 12m Install Lift - 30m
| Adı: | Sahne Çatı Alüminyum Mafsal |
|---|---|
| Avantajı: | Kolaylık ve ulaşımı kolaylaştırma |
| Standart: | TUV sertifikası, ISO9001 |
Orta Olay 3M için TUV Goal Post Kafes Line Array Hoparlör - 30M Açıklığı
| Yüzey: | Doğal alüminyum |
|---|---|
| Boyutu: | Özelleştirilmiş gibi |
| Özelliği: | Basit ve hızlı |
Alüminyum Üçgen Kafes çatı Bolt 12m Max Açıklık Tüp Çapı Ø 50mm
| Yük ağırlığı: | 500-1000kg |
|---|---|
| karış: | Tasarım elbisesi |
| Adı: | Sahne Çatı için Alüminyum Kiriş |
Spigot Sahne Çatı Kafes Kapalı Yanmaz Alüminyum trussing 16 Degrees Sertlik
| DAİREMİZ: | 0.5-4M |
|---|---|
| Kiriş Materyali: | Alüminyum 6082 |
| Yükleme alanı: | Guangzhou, Çin |
32 feet yükseklik iskele katman Truss çelik için konser arka plan açık
| Product Name: | Layer truss |
|---|---|
| Size of tube: | 48.3mm |
| Size of truss system: | customized |


