Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ truss parts ] eşleşme 1350 Ürünler.
Heavy Aluminium Spigot Bolt Truss With Perfect Welding For Indoor Events
| Series: | Heavy Series |
|---|---|
| Connection: | Spigot or Screw |
| Shape: | Square |
Concert 6082 - T6 Aluminium Roof Trusses For Outdoor Event Stage Custom Size
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Name: | Music Stage Roof Truss |
| Top: | With Roof with Tent |
6082 T6 Aluminium Box Truss System 0.9ft - 3.3ft For Outdoor Celebration Party
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Material of Truss: | Aluminum 6082-T6 |
| Color of Truss: | Natural Silver, Black, Red or customized |
12m Span Exhibition Aluminum Trussing System Customized Stage Background
| Ürün adı: | tıkaç truss |
|---|---|
| Tüpün boyutu: | 50 * 3mm |
| Kafes sisteminin boyutu: | özelleştirilmiş |
Customized Shaped Durable Aluminum Box Truss 12m - 30m Span For Outdoor Events
| Ürün: | Alüminyum kutu Truss |
|---|---|
| Kafes malzemesi: | Alüminyum |
| Kafes şekli: | Kare, dikdörtgen, üçgen |
Açık LED Ekran / Reklam Ekranı için 287mm X 287mm Alüminyum Tıkaç Makas
| Modeli: | SQS 287 alüminyum makas |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 |
| Ana Tüp: | 50 * 3mm |
Dayanıklı Alüminyum Yuvarlak Makas Yuvarlak Daire aydınlatma Eğrisi Desteği
| Model: | Daire kafes |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 |
| Kullanımı: | dekorasyon için aydınlatma kirişi |
Simli Kare Alüminyum Kutu Makas 400mm X 400mm / Kule Makas
| Ürün: | SQB 400 alüminyum cıvata kafes |
|---|---|
| Boru malzemesi: | 6082 |
| Ana Tüp: | 50 * 3mm |
Özelleştirilmiş Alüminyum Aydınlatma Makas, Kavisli Destek Uzay Çerçevesi Kafes
| Ürün: | SQB 4560 alüminyum cıvata kirişi |
|---|---|
| Boru malzemesi: | 6082 |
| Ana Tüp: | 50 * 3mm |
50mm Tetik Kancası Kelepçe Kafes Aksesuarları Asılı Işık Sesi
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım, 6061/T6 veya 6082/T6 |
|---|---|
| renk: | Siyah, Gümüş, Özelleştirilmiş |
| Uygulama: | konser, Etkinlikler, LED ışık kelepçesi, Performans, defileler ve diğer performans |


