Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ truss parts ] eşleşme 1350 Ürünler.
Açık Stadyum 6081 Alüminyum Spigot Kafes Özel Boyut
| Ürün adı: | Tıkaç Kafes |
|---|---|
| Tüpün boyutu: | 50*3mm |
| Kafes sisteminin boyutu: | özelleştirilmiş |
Alüminyum Katlanır Makas Sistemi 520 x 950 mm Spigot Konnektör
| Tip: | Ağır Kafes |
|---|---|
| Tüpün boyutu: | 50*4mm |
| kafes boyutu: | 1-4m , 520 x 950 mm |
Taşınabilir Katlanır Kafes Sistemi T6 Alüminyum Aydınlatma Kafesi
| Tip: | Ağır Kafes |
|---|---|
| Tüpün boyutu: | 50*4mm |
| kafes boyutu: | 1-4m , 520 x 950 mm |
Taşınabilir Hareketli Katlanır Kafes Sistemi Kare Alüminyum Katlanabilir Aydınlatma Kafesi
| Tip: | Ağır Kafes |
|---|---|
| Tüpün boyutu: | 50*4mm |
| kafes boyutu: | 1-4m , 520 x 950 mm |
Hareketli Kare Katlanır Kafes Parti Hoparlörü Alüminyum Katlanabilir Aydınlatma Kafesi
| Tip: | Ağır Kafes |
|---|---|
| Tüpün boyutu: | 50*4mm |
| kafes boyutu: | 1-4m , 520 x 950 mm |
Açık Hava Etkinlikleri için 4mm Kalınlık Katlanır Makas 520 X 950mm
| Tip: | Ağır Kafes |
|---|---|
| Tüpün boyutu: | 50*4mm |
| kafes boyutu: | 1-4m , 520 x 950 mm |
Büyük Etkinlik Performansı İçin Yüksek Sertlikli Alüminyum Tıkaç Kafes
| Ürün adı: | Mafsal Makas |
|---|---|
| tüp boyutu: | 50*3mm |
| Kafes sisteminin boyutu: | Özelleştirilmiş |
Alüminyum Konser Sahne Kafesi Ağır Hizmet Büyük Etkinlik Performansı
| Ürün adı: | Mafsal Makas |
|---|---|
| tüp boyutu: | 50*3mm |
| Kafes sisteminin boyutu: | Özelleştirilmiş |
Konser Sergisi İçin Renkli Alüminyum Kare Cıvata Makasını Özelleştirin
| Ürün: | SQB 300 alüminyum cıvata makası |
|---|---|
| Tüp malzemesi: | 6061-T6 |
| ana boru: | 50*3mm |
6061 Alüminyum Kare Kafes, Asma Işık Çember Kafes İçin
| Ürün: | SQB300 alüminyum cıvata kirişi |
|---|---|
| Tüp malzemesi: | 6061-T6 |
| ana boru: | 50*3mm |


