Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ truss parts ] eşleşme 1350 Ürünler.
Işık ve ses ekipmanları için Yüksek Yük Kapasitesi Aşama Çatı Trace Sistemi
| Malzeme: | alüminyum 6061 |
|---|---|
| Adı: | Alüminyum Makas, Müzik Sahnesi Çatı Makası |
| Kullanımı: | Ticaret fuarı inşaatı, mağaza düzenlemesi ve konser sahnesi için |
Çok yönlü uygulamalar için Yüksek Yük Kapasitesi Alüminyum Alaşım Aşama Çatı Truss Sistemi
| Malzeme: | alüminyum 6061 |
|---|---|
| Adı: | Alüminyum Makas, Müzik Sahnesi Çatı Makası |
| Kullanımı: | Ticaret fuarı inşaatı, mağaza düzenlemesi ve konser sahnesi için |
Metal trussing Line Array Hoparlör Kafes Katman Işın Güçlü İnşaat
| olaylar: | Sergi, Konser |
|---|---|
| Ürün adı: | Katman Makas |
| Boru ebadı: | 48.3mm |
Geri çekilebilir alüminyum küresel sahne çatı makas sistemi / ışık Truss kaldırın küresel asmakla
| Demet: | Alüminyum truss |
|---|---|
| Kafes Bağlantısı: | Vida veya Mil |
| Kafes Boyutu: | 200-1000mm |
Ağır Lazer Aydınlatma Alüminyum Sahne Çatı Kafes Açıkhava Sergisi göster 200mm - 1000mm
| Türü: | Sahne Çatı Kafes |
|---|---|
| Etkisi: | koruma |
| Kafes Boyutu: | 200-1000mm |
Konser Sahne Çatı Kafes Alüminyum DJ trussing Kapalı 500kg - 4700kg Max Yükleme
| Malzeme: | Uluslararası Alüminyum 6082 |
|---|---|
| Adı: | Alüminyum Truss, Müzik Sahne Çatı Makas |
| Kullanım: | Ticari fuar yapımı, dükkan montajı ve konser dönemi için |
18m 16 Degrees Sertlik - 2 Metre Kare Vida Kafes Hoparlör Aydınlatma 6m Standları
| Mini Sipariş: | 1 Set |
|---|---|
| Malzeme: | Çelik veya Alüminyum Kasnak |
| Adı: | Konuşmacı Makas |
CE Ağır Alüminyum Kutu Makas Dayanıklı birleştirin 24mc Max Açıklık
| Product Name: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Series: | Heavy Series |
| Size of truss system: | customized |
Çelik Boru 50mm katman cıvata Truss 2 x 2 m düz çerçeve ile sahne tekerlek kaldırma
| Product Name: | Layer truss |
|---|---|
| Size of tube: | 48.3mm |
| Size of truss system: | customized |
Promotion Canopy Roofing Stage Roof Truss Screw Truss With Canopy Roof
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Name: | Aluminum Truss, Music Stage Roof Truss |
| Usage: | For trade fair construction, shop fitting and concert stage |


