Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ truss parts ] eşleşme 1350 Ürünler.
Silver Indoor Layer Speaker Truss Towers Aluminum Support Speakers Thickness 3mm
| Alüminyum truss: | 6082-T6 Alüminyum |
|---|---|
| Katman Makas: | 48.3mm Çelik Boru |
| Kullanım: | Açık veya Kapalı |
Natural Silver T6 Aluminum Spigot Truss For Outdoor Big Events 24m Max Span
| Product: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082 T6 |
| Truss Shape: | Square, Oblong, Triangle |
Durable Triangular Truss , Aluminum Spigot Truss Lighting Trusses Customized Shape
| Material: | 6082-T6 Aluminum Alloy |
|---|---|
| Product: | Aluminum Spigot Truss |
| Type: | Bolt/Spigot/Folding |
30M Max Span Aluminum Box Truss 3mm Thickness 0.5M - 4M Length For Outdoor Event
| Ürün adı: | Alüminyum kutu Truss |
|---|---|
| serisi: | Ağır Seri |
| Kafes sisteminin boyutu: | özelleştirilmiş |
Güçlü Yük Kapasitesi ile Hafif 400 x 400 Sahne Alüminyum Kare Makas
| Ürün: | SQB 400 alüminyum cıvata kafes |
|---|---|
| Boru malzemesi: | 6082 |
| Ana Tüp: | 50 * 3mm |
Profesyonel Çok Fonksiyonlu Alüminyum Kare Makas Işık Standı Metal Çelik 400mm
| ürün: | SQB 400 alüminyum cıvata makası |
|---|---|
| Boru Malzemesi: | 6082 |
| Ana tüp: | 50 * 3mm |
Dayanıklı 6082 Alüminyum Spigot Sahne Aydınlatma Makas Sistemleri Yüksek Korozyon Direnci
| Modeli: | SQS4560 Spigot makas |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 |
| Ana Tüp: | 50 * 3mm |
Köprüüstü Aydınlatmalı Alüminyum Kare Makas Kule Sütunlar / Kare Boru Makasları
| Ürün: | SQB 4560 alüminyum cıvata kafes |
|---|---|
| Boru malzemesi: | 6082 |
| Ana Tüp: | 50 * 3mm |
Açık Kutlama Partisi için 6082 T6 Alüminyum Kutu Kafes Sistemi
| Ürün adı: | Alüminyum Makas Sistemi |
|---|---|
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum 6082-T6/6061-T6 |
| Çatı malzemesi: | Tuval: Özel su geçirmez 0.4mm kalınlığında, LOGO ve Resim yazdır |
5276 Alüminyum Kare Kafes Sahne Aydınlatması, Araba Gösterisi İçin Ağır Yükleme Standları
| Renk: | Siyah, Gümüş, Gümüş veya müşteri isteği |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6082-T6/6061-T6 |
| Ürün adı: | sahne kafes, konser sahnesi için alüminyum kare kutu çatı kafes, en kaliteli alüminyum hafif siyah k |


