Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ truss parts ] eşleşme 1350 Ürünler.
Yüzme Havuzu için 300mm Vidalı Cıvata Alüminyum Kare Kafes Sistemi
| Model numarası.: | SQB300 |
|---|---|
| Renk: | Siyah, Simli veya müşteri isteği |
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6082-T6/6061-T6 |
Ağır Hizmet Tipi Alüminyum Alaşımlı Aydınlatma Katmanı Kafes Çok Amaçlı
| Malzeme: | Alüminyum alaşımlı sahne çatı makası |
|---|---|
| Renk: | gümüş veya OEM |
| Özellik: | uygun maliyetli, Kararlı, kullanımı kolay, Hafif |
Büyük Proje Alüminyum Çatı Makas Sistemi Ağır Hizmet 520 X 760mm
| Malzeme: | Uluslararası Alüminyum 6082 |
|---|---|
| İsim: | Alüminyum Makas, Müzik Sahne Çatı Makas |
| kullanım: | Fuar inşaatı, mağaza düzenlemesi ve konser sahnesi için |
Konser Projesi için 4m Alüminyum Kare Makas 6061-T6 Sahne Çatı Yapısı Cıvatası
| Model numarası,: | SQB30 |
|---|---|
| Renk: | Siyah, gümüş veya OEM |
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6061-T6 |
520 X 950Mm 20m Açıklığa Dayanıklı Katlanır Makas Üçgen Tıkaç Konnektörü
| Tip: | Ağır Kafes |
|---|---|
| tüp boyutu: | 50*4mm |
| kafes boyutu: | 1-4m , 520x950mm |
Konser Etkinliği Montajı Alüminyum Sahne Makası 3mm Kalınlık
| Malzeme: | Uluslararası Alüminyum 6061 |
|---|---|
| İsim: | Alüminyum Makas, Sahne Çatı Makası |
| Kullanım: | Ticaret fuarı inşaatı, mağaza düzenlemesi ve konser sahnesi için |
Gümüş T6 Alüminyum kare Makas Kademeli Çatı Kutusu Kafes Sistemi
| Ürün: | SQB400 alüminyum cıvata kirişi |
|---|---|
| Tüp malzemesi: | 6061-T6 |
| ana boru: | 50*3mm |
Işık ve ses ekipmanları için özel renkli kare sahne çatı truss sistemi
| Malzeme: | alüminyum 6061 |
|---|---|
| Adı: | Alüminyum Makas, Müzik Sahnesi Çatı Makası |
| Kullanımı: | Ticaret fuarı inşaatı, mağaza düzenlemesi ve konser sahnesi için |
Kalın Alüminyum Sahne trussing Çatı Kafes Orta Olay Olimpiyat Oyunları Göster
| serisi: | Hafif, Orta, Ağır seriler |
|---|---|
| Demet: | Alüminyum truss |
| Ana Kasanın Çapı: | 50mm |
Speaker Trussing Layer Truss Steel Background For Outdoor Concert
| Product Name: | Layer truss |
|---|---|
| Advantage: | Stable, Convenient for transsport |
| Size: | Customized |


