Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ spigot aluminium stage truss ] eşleşme 315 Ürünler.
Aluminum Irregular Truss Party Wedding Events Cabaret Star Round Shaped
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Konser Sergisi için T6 Alüminyum Kale Sonrası Kafes Sistemi
| Ürün adı: | Küresel Direk Kafesi;Kale Direği Kafesi; Afiş Kafesi; Gentry makası; LED Ekran Kafesi; |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6061-T6 |
| Renk: | Gümüş, siyah veya gereksinimleriniz gibi |
387x387 mm Alüminyum Ağızlık Kafes 0.5m - 4m Boy Çatı trussing Sistemi
| Color: | Silver |
|---|---|
| Product Name: | Spigot Truss |
| Span: | 16mm |
Triangle Aluminum Spigot Triangle Truss 1.6ft - 13ft Light Duty Beam
| Joint: | Spigot |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Shape: | Triangle |
Dış Mekana Dayanıklı Kare Katlanır Makas Alüminyum Hoparlör Kaldırma
| Tip: | Ağır Kafes |
|---|---|
| Tüpün boyutu: | 50*4mm |
| kafes boyutu: | 1-4m , 520 x 950 mm |
520mm - 760mm Ağır Hizmet Tipi Alüminyum Spigot Kafes Gümüş Renk
| Ürün adı: | Mafsal Makas |
|---|---|
| tüp boyutu: | 50*3mm |
| Kafes sisteminin boyutu: | Özelleştirilmiş |
520 X 950Mm 20m Açıklığa Dayanıklı Katlanır Makas Üçgen Tıkaç Konnektörü
| Tip: | Ağır Kafes |
|---|---|
| tüp boyutu: | 50*4mm |
| kafes boyutu: | 1-4m , 520x950mm |
Heavy Folding Duty Triangular Aluminum Foldable Truss Spigot 520 * 950 Mm
| Türü: | Ağır Makas |
|---|---|
| Tüpün boyutu: | 50 * 4mm |
| Kafes boyutu: | 1-4m, 520 x 950 mm |
White Revolving Lighting Aluminum Square Truss For Bar Circular Truss
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss shape: | Square/Triangle |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Özel Boyutlu Spigot Sahne Çatı Makas Kule Sistemleri Aydınlatmayı Süsleyin
| modeli: | Çadır |
|---|---|
| Hizmet: | 24 saat |
| Renk: | gümüş veya OEM |


