Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ spigot aluminium stage truss ] eşleşme 315 Ürünler.
12m Span Exhibition Aluminum Trussing System Customized Stage Background
| Ürün adı: | tıkaç truss |
|---|---|
| Tüpün boyutu: | 50 * 3mm |
| Kafes sisteminin boyutu: | özelleştirilmiş |
Fuar Standı İnşası İçin Yanmaz Boru Alüminyum Spigot Dj Truss
| modeli: | SQS |
|---|---|
| Renk: | Siyah, Simli veya müşteri isteği |
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6082-T6/6061-T6 |
Alüminyum tıkaç Truss siyah 12 m - 36 m Çap Ø 50 mm 520 kg - 800 kg Max yükleme aydınlatma cıvata
| Span: | 12-36m (customized) |
|---|---|
| Product: | Aluminum Box Truss |
| Thickness: | 60*5mm, 50*3mm |
Color Lighting Aluminum Spigot Truss Dj Lighting Truss For Club Park
| Span: | 12-36m (customized) |
|---|---|
| Product: | Aluminum Box Truss |
| Type: | Bolt/Spigot/Folding |
Color Lighting Aluminum Spigot Truss Triangle Dj Lighting Truss For Club Park
| Span: | 12-36m (customized) |
|---|---|
| Product: | Aluminum Box Truss |
| Type: | Bolt/Spigot/Folding |
6082 T6 Alüminyum Gol Sonrası Led Ekran / Arka Plan Bez Standı Makas Sistemi TUV
| Malzeme: | Alüminyum 6082-T6 |
|---|---|
| Kafes boyutu: | 400x400mm, 387mmx387mm, 287x287mm |
| Uygulama: | Düğün, sergi, şirket, töreni |
Ağır Hizmet Tipi 520mm - Etkinlik İçin 760mm Alüminyum Spigot Makas
| Ürün adı: | Tıkaç Kafes |
|---|---|
| Tüpün boyutu: | 50*3mm |
| Kafes sisteminin boyutu: | özelleştirilmiş |
OEM Konser Alüminyum Aydınlatma Kafesi Hızla Birleştirin
| Model numarası.: | SQS290 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| renk: | Gümüş, Siyah veya özelleştirilmiş |
Konseri İçin Altıgen Sekizgen Kare Yuvarlak Kafes Alüminyum 300x300 mm
| Kafes boyutu: | 300 X300 mm |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
| Dairesel uzunluk: | 4 - 12 metre |
6 parça - Pembe / Beyaz Yuvarlak Düğün Kafes Spigot Kalp Şekilli 4
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
| Kafes boyutu: | 300 X300 mm |


