Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ trussing aluminium ] eşleşme 461 Ürünler.
Işıklar Konuşanlar için Goal Post Kafes Alüminyum / Küresel Kafes Goal Post Açık
| Avantajı: | Basit, Hızlı |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 Alüminyum |
| Demet: | Kare Kafes, Üçgen Makas, Katlanır Makas |
Sergi Alüminyum Kafes Başkanı Vida Spigot Çelik Taban Çapı Ø 50mm
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Size: | 400x400mm,387mmx387mm,287x287mm |
| Purpose: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
DJ trussing Goalpost Aydınlatma Standı Asma Renkli Arkaplan Kumaş Film Gösterimi 6082-T6
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Size: | 400x400mm,387mmx387mm,287x287mm |
| Purpose: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
Rotating Round Truss 11.5M Aluminum Square Truss For Circus Adjustable Speed
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Kafes bölümü: | 500 x 500mm |
| Uzunluğu: | Kafes başına 3 M |
52x76 Spigot Ağır Kafes Alüminyum Dış Φ60 × 6 mm Dayanıklı Sertlik
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Size of tube: | 50*3mm |
| Size of truss system: | customized |
Özel Alüminyum trussing Sahne Spigot Makas 20x14x8 mm Küçük Hacim
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Color: | Black, Silver, Red |
| Factory History: | Over 15 years professional manufacture |
Silver Outdoor Exhibition Auto Show Folding Truss 50 * 4mm Aluminium Material
| Application: | Outdoor |
|---|---|
| Product Name: | Folding Truss |
| Events: | Exhibition,auto show |
Professional Box Truss System Stage Trussing For Indoor Event 500mm - 4000mm
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Color: | Black, Silver, Red |
| Material of Truss: | Aluminum 6082-T6 |
Heavy Aluminum Box Truss System 3mm Thickness Diameter Ø 50mm For Outdoor Event
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Color: | Black, Silver, Red |
| Material of Truss: | Aluminum 6082-T6 |
Işık Yuvarlak Alüminyum Kare Kutu Kafes Gümüş Siyah Kaynak Bağlantı Hareketli
| Kafes Malzemesi: | Alüminyum 6082-T6 |
|---|---|
| Modeli: | Alüminyum Kare / Kutu Makas |
| Makas Rengi: | Doğal Gümüş, siyah, kırmızı veya özelleştirilmiş |


