Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ trussing aluminium ] eşleşme 461 Ürünler.
Araba Show pas önleyici 6082 T6 Aliminyum Kutu Kafes 287mm -1000mm TUV / CE
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Material of Truss: | Aluminum 6082-T6 |
| Color of Truss: | Natural Silver, Black, Red or customized |
1.7ft x 2.5ft Aluminium Lighting Truss Outdoor Event Truss Variety Large Series
| Ürün: | Alüminyum Spigot Makas |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum 6082 T6 |
| Kafes şekli: | Kare, dikdörtgen, üçgen |
Katlanır Kare Truss ile Alüminyum Kare Layher Truss Bileşenleri
| Ürün: | SQB 4560 alüminyum cıvata kafes |
|---|---|
| Boru malzemesi: | 6082 |
| Ana Tüp: | 50 * 3mm |
Spigot Vida Bağlantılı Hafif Alüminyum Sahne Kafes
| modeli: | Sahne makası |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T8 |
| kullanım: | Dekorasyon için Aydınlatma Kafesi |
Ekran Ayarlanabilir Katman Gümüş Kafes Line Array DJ Hoparlör 48.6mm Standları
| Ürün adı: | Katman Makas |
|---|---|
| Boru ebadı: | 48.3mm |
| Kiriş sisteminin boyutu: | özelleştirilmiş |
Tek link Alüminyum Spigot Kafes Goalpost Aydınlatma Protable Ekran Standı
| Oluşturan: | Alüminyum truss |
|---|---|
| Şekil: | Tek veya Çift Bağlantı |
| Kullanım: | Hanging LED Ekran, Line arrey hoparlör ve arka plan bezi |
Hafif Gümüş Konser Etkinlik Kafes Alüminyum 10X10 Ayak Otel Düğün
| Product Name: | Wedding Aluminum Truss |
|---|---|
| Series: | Light Series |
| Connection: | Spigot or Screw |
Tüm Pillar Kafes için 10mm Kalınlığı Alüminyum Üst Kısım Yer Destek
| Color: | Silver/Black |
|---|---|
| Material: | 6802-T6 Aluminum Alloy |
| Size: | Suitable for all pillar truss |
Customized Aluminum Square Truss Segments Corners 2 Way Square Corner
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Corner: | Customized |
| Length: | 0.5m |
Customized 6082 T6 Aluminum Square Truss Segments Corners 2 Way Square Corner
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Corner: | Customized |
| Length: | 0.5m |


