Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ trussing aluminium ] eşleşme 461 Ürünler.
Customized Aluminum Square Truss Segments Corners 2 / 3 / 4 / 6 Way Square Corner
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Corner: | Customized |
| Length: | 0.5m |
Customized Size Stage Roof Truss Outdoor Event Promotion Canopy Roofing Screw Truss
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Name: | Aluminum Truss, Music Stage Roof Truss |
| Usage: | For trade fair construction, shop fitting and concert stage |
SQS387 Indoor And Outdoor Events Exhibit Truss Aluminum Trussing Square
| Renk: | Gümüş, siyah, kırmızı |
|---|---|
| Ürün adı: | tıkaç truss |
| karış: | 16mm |
Newly 390mm Exhibit Truss Aluminum Spigot Truss For Indoor Or Outdoor Events
| Renk: | Gümüş, siyah, kırmızı |
|---|---|
| Ürün adı: | tıkaç truss |
| karış: | 16mm |
Aluminum Spigot Durable Box Truss System 12m - 30m Span For Indoor Activities
| Ürün: | Alüminyum kutu Truss |
|---|---|
| Kafes malzemesi: | Alüminyum |
| Kafes şekli: | Kare |
Indoor Concert Light Aluminum Spigot Truss 387 mm Silver Square Spigot Truss
| Ürün adı: | tıkaç truss |
|---|---|
| Renk: | Gümüş, Siyah |
| karış: | 16M |
Sergi Stand Build için Yanmaz Boru Alüminyum Mafsal Dj Makas
| Modeli: | SQS 6076 alüminyum makas |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 |
| Ana Tüp: | 50 * 3mm |
Arka Plan Dekorasyon / Sergi Ekranı için 400x400mm Alüminyum Kare Makas
| Ürün: | SQB 400 alüminyum cıvata kafes |
|---|---|
| Boru malzemesi: | 6082 |
| Ana Tüp: | 50 * 3mm |
Fuar Standı İnşası İçin Yanmaz Boru Alüminyum Spigot Dj Truss
| modeli: | SQS |
|---|---|
| Renk: | Siyah, Simli veya müşteri isteği |
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6082-T6/6061-T6 |
İç Mekan Etkinlikleri için 290mm Sergi Alüminyum Spigot Truss
| Model numarası.: | SQS290 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum 6061-T6/6082-T6 |
| Ana Tüp: | Çap 50*3mm |


