Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ trussing aluminium ] eşleşme 461 Ürünler.
Konser Etkinliği İçin Özelleştirilmiş Katlanabilir Kare Alüminyum Katlanır Makas
| Tip: | Ağır Kafes |
|---|---|
| Tüpün boyutu: | 50*4mm |
| kafes boyutu: | 1-4m , 520 x 950 mm |
Proje için SQB300 Vidalı Cıvata Alüminyum Kare Kafes Sistemi
| Ürün: | SQB 4560 alüminyum cıvata makası |
|---|---|
| Tüp malzemesi: | 6082 |
| Ana tüp: | 50*3mm |
Konser Sahne Işık Truss 6082 Alüminyum Cıvata Kare Truss Sistemi
| Ürün: | SQB 4560 alüminyum cıvata makası |
|---|---|
| tüp malzemesi: | 6082 |
| Ana tüp: | 50*3mm |
Sergiler Promosyon Etkinlikleri İçin Hafif Alüminyum Kafesi Geri Dönüştürün
| Malzeme: | Uluslararası Alüminyum 6061 |
|---|---|
| İsim: | Alüminyum Makas, Müzik Sahnesi Çatı Makası |
| kullanım: | Ticaret fuarı inşaatı, mağaza düzenlemesi ve konser sahnesi için |
Konser Sergisi için T6 Alüminyum Kale Sonrası Kafes Sistemi
| Ürün adı: | Küresel Direk Kafesi;Kale Direği Kafesi; Afiş Kafesi; Gentry makası; LED Ekran Kafesi; |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6061-T6 |
| Renk: | Gümüş, siyah veya gereksinimleriniz gibi |
Ağır Hizmet Cıvatası Alüminyum Kare Makas Üçgen Tip Makas 42x2mm
| Ürün: | SQB 4060 alüminyum cıvata kirişi |
|---|---|
| Tüp malzemesi: | 6061-T6 |
| ana boru: | 50*3mm |
Çember Alüminyum Aydınlatma Makas Açık 0.5m - 4m Başına Lambası Metal Kafes
| Color: | Silver, Black, Red, Green or customized |
|---|---|
| Material of Truss: | Aluminum |
| Shape: | Box |
Büyük Etkinlik 4m Alüminyum Katlanır Makas Çıkarılabilir Makas Kule Sistemi
| Tip: | Ağır Kafes |
|---|---|
| tüp boyutu: | 50*4mm |
| kafes boyutu: | 1-4m , 520x950mm |
Heavy Aluminium Spigot Bolt Truss With Perfect Welding For Indoor Events
| Series: | Heavy Series |
|---|---|
| Connection: | Spigot or Screw |
| Shape: | Square |
Concert 6082 - T6 Aluminium Roof Trusses For Outdoor Event Stage Custom Size
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Name: | Music Stage Roof Truss |
| Top: | With Roof with Tent |


