Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ trussing aluminium ] eşleşme 461 Ürünler.
6082 T6 Aluminium Box Truss System 0.9ft - 3.3ft For Outdoor Celebration Party
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Material of Truss: | Aluminum 6082-T6 |
| Color of Truss: | Natural Silver, Black, Red or customized |
12m Span Exhibition Aluminum Trussing System Customized Stage Background
| Ürün adı: | tıkaç truss |
|---|---|
| Tüpün boyutu: | 50 * 3mm |
| Kafes sisteminin boyutu: | özelleştirilmiş |
Dış Mekan Etkinlikleri İçin Ekran Rafları Sahne Çatı Makası Yanmaz Paslanmayan
| Malzeme: | Uluslararası Alüminyum 6082 |
|---|---|
| İsim: | Alüminyum Makas, Müzik Sahnesi Çatı Makası |
| Kullanım: | Ticaret fuarı inşaatı, mağaza düzenlemesi ve konser sahnesi için |
Gümüş T6 Alüminyum kare Makas Kademeli Çatı Kutusu Kafes Sistemi
| Ürün: | SQB400 alüminyum cıvata kirişi |
|---|---|
| Tüp malzemesi: | 6061-T6 |
| ana boru: | 50*3mm |
Özel 6M Goalpost Aydınlatma Manuel Hoist Alüminyum trussing 400x400 mm Standı
| Avantajı: | Basit, Hızlı |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 Alüminyum |
| Demet: | Kare Kafes, Üçgen Makas, Katlanır Makas |
Alüminyum Kafes Aksesuarları Basit Hızlı Güvenli Tetik Kanca Kelepçesi
| Model numarası.: | ST255 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum 6061-T6 |
| Vida: | 12*40mm paslanmaz çelik |
Özel Arkaplan Katman Sahne Truss İskele Boru Çapı 42mm
| Product Name: | Layer truss |
|---|---|
| Size of tube: | 48.3mm |
| Size of truss system: | customized |
Pyramid Roofing Truss Canopy Aluminium Roof Trusses With Side Wings
| Model: | Stage Roof Aluminum Truss |
|---|---|
| Sertifika: | TUV,ISO9001 |
| Beam Truss: | 450x450mm |
6082 T6 Alüminyum Gol Sonrası Led Ekran / Arka Plan Bez Standı Makas Sistemi TUV
| Malzeme: | Alüminyum 6082-T6 |
|---|---|
| Kafes boyutu: | 400x400mm, 387mmx387mm, 287x287mm |
| Uygulama: | Düğün, sergi, şirket, töreni |
Alüminyum Çerçeve Kontrplak Montaj Aşaması Çatı Makası Özelleştirilebilir Kayma Önleyici
| Dimension(L*W*H): | Tüm boyut özelleştirilebilir |
|---|---|
| Kullanım: | Etkinlik, düğün reklamı sergisi |
| Hizmet: | 24 Saat |


