Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ truss square ] eşleşme 908 Ürünler.
Olay Hafif Sahne Çatı Kafes Orta Tower Globaltruss Çapı 50mm
| Span: | 12-34M |
|---|---|
| Truss: | Different Truss |
| Loading Weight: | Depend the Truss |
Araba Show pas önleyici 6082 T6 Aliminyum Kutu Kafes 287mm -1000mm TUV / CE
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Material of Truss: | Aluminum 6082-T6 |
| Color of Truss: | Natural Silver, Black, Red or customized |
Concert Stage Aluminum Square Bolt Truss SQB300 Concert Stage Trussing System
| Connector: | bolt/ screw |
|---|---|
| Package: | carton box |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
3.1mm Thickness Aluminum Square Truss , 16“ Screw Box Truss for Lighting for Indoor/ Outdoor Event
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 400 x 400mm |
| Length: | 0.5m-4m |
Rotating Round Truss 11.5M Aluminum Square Truss For Circus Adjustable Speed
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Kafes bölümü: | 500 x 500mm |
| Uzunluğu: | Kafes başına 3 M |
Konser 6082 - Hareketli Baş Işığı Asmak İçin T6 Alüminyum Çember Makas
| Model numarası,: | TRB30-CT3M |
|---|---|
| Renk: | Siyah, gümüş veya OEM |
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6082-T6/6061-T6 |
Yüzme Havuzu için 300mm Vidalı Cıvata Alüminyum Kare Kafes Sistemi
| Model numarası.: | SQB300 |
|---|---|
| Renk: | Siyah, Simli veya müşteri isteği |
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6082-T6/6061-T6 |
Makas Yer Desteği Kule Kol Köşe Bloğu Alüminyum Kare Kutu
| Malzeme: | 6082-T6 Alüminyum Alaşım |
|---|---|
| kalınlık: | 3mm |
| Ana tüp: | 50*3mm |
Sağlam Ağır Hizmet Cıvatası Alüminyum Kare Kafes 50 * 40mm Quadrate'i Güçlendirin
| Ürün: | SQB 4560 alüminyum cıvata kirişi |
|---|---|
| Tüp malzemesi: | 6061-T6 |
| ana boru: | 50*3mm |
Kare Alüminyum Spigot Truss Etkinlikler Performanslar Sergiler Düğün Konseri İç veya Dış Açık Aktiviteler
| Model NO.: | SQS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6/6082-T6 |
| Şekli: | Karesi |


