Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ truss square ] eşleşme 908 Ürünler.
Sergi Alüminyum Kafes Başkanı Vida Spigot Çelik Taban Çapı Ø 50mm
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Size: | 400x400mm,387mmx387mm,287x287mm |
| Purpose: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
Kutu Kafes Alüminyum Meydanı 6 Yollu Köşe Bolt trussing Sahne Aydınlatma Standları
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 300x 300 mm |
| Length: | 0.5m-4m |
300x300 mm Stage Aluminum Square Truss System Auto Show Displays Fireproof
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 300x 300 mm |
| Length: | 0.5m-4m |
Gymnasium Aluminum Square Truss With Bolt Spigot Connection Way
| Material: | Aluminum 6082 |
|---|---|
| Suit for: | Outdoor,Gymnasium |
| Size: | 520x1000x1000/2000/3000mm |
Professional Box Truss System Stage Trussing For Indoor Event 500mm - 4000mm
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Color: | Black, Silver, Red |
| Material of Truss: | Aluminum 6082-T6 |
Heavy Aluminum Box Truss System 3mm Thickness Diameter Ø 50mm For Outdoor Event
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Color: | Black, Silver, Red |
| Material of Truss: | Aluminum 6082-T6 |
Outdoor Activities 6082 T6 Aluminum Foldable Truss With Customized Shaped
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle, Circular |
| Specialty: | Hanging LED Screen, speaker and background cloth |
Smart Rotating Aluminum Square Truss Upgrade Platform Truss For Variety Events
| Logo: | LEDIKA |
|---|---|
| Type: | For club/ event/ big show |
| Shape: | Square |
Durable Big Event Aluminum Box Truss 12m - 30m Span For Outdoor / Indoor
| Ürün: | Alüminyum kutu Truss |
|---|---|
| Kafes malzemesi: | Alüminyum |
| Kafes şekli: | Kare, dikdörtgen, üçgen |
Olaylar Sahne Aydınlatma Alüminyum Kare Makas / Çatı Cıvatası Truss Sistemi
| Modeli: | Alüminyum cıvata truss |
|---|---|
| Boru malzemesi: | 6082 |
| Ana Tüp: | 50 * 3mm |


