Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ truss square ] eşleşme 908 Ürünler.
Indoor Outdoor Events Light Truss 387mm Silver Square Spigot Truss
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Color: | Silver, Black |
| Span: | 16m |
Folding Box Truss Heavy Duty Folding Truss 19.8 x 39.4 Spigot
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Specialty: | Hanging LED Screen, speaker and background cloth |
Concert Party Aluminium Stage Truss / Spigot Truss 287 * 287 mm Square Shaped
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Length: | 2M-10M |
| Color: | Silver, black, red, white |
Güçlü Yük Kapasitesi ile Hafif 400 x 400 Sahne Alüminyum Kare Makas
| Ürün: | SQB 400 alüminyum cıvata kafes |
|---|---|
| Boru malzemesi: | 6082 |
| Ana Tüp: | 50 * 3mm |
Arka Plan Dekorasyon / Sergi Ekranı için 400x400mm Alüminyum Kare Makas
| Ürün: | SQB 400 alüminyum cıvata kafes |
|---|---|
| Boru malzemesi: | 6082 |
| Ana Tüp: | 50 * 3mm |
Köprüüstü Aydınlatmalı Alüminyum Kare Makas Kule Sütunlar / Kare Boru Makasları
| Ürün: | SQB 4560 alüminyum cıvata kafes |
|---|---|
| Boru malzemesi: | 6082 |
| Ana Tüp: | 50 * 3mm |
6061 - Dekorasyon ve Asılı Hareketli Baş Işığı için T6 Alüminyum Çember Kafes
| Model numarası,: | TRB30-CT3M |
|---|---|
| Renk: | Siyah, gümüş veya OEM |
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6082-T6/6061-T6 |
Açık Konser İçin Alüminyum Yarı Daire Çatı Makas Sistemi Kafes Sergisi
| Model numarası,: | TRB30-CT3M |
|---|---|
| Renk: | Siyah, gümüş veya OEM |
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6082-T6/6061-T6 |
Etkinlik için Kapalı Alüminyum Sahne Daire Aydınlatma Kafes Yapısı
| Model numarası,: | TRB30-CT3M |
|---|---|
| Renk: | Siyah, gümüş veya OEM |
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6082-T6/6061-T6 |
Alüminyum Daire Aydınlatma Kafes Yapısı 300 * 300mm Ağır Yük
| Model numarası,: | TRB30-CT3M |
|---|---|
| Renk: | Siyah, gümüş veya OEM |
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6082-T6/6061-T6 |


