Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ truss square ] eşleşme 908 Ürünler.
Taşınabilir Sahne Aydınlatma Cıvatası Kafes Asılı Led Ekran Kutusu Kafes
| Model numarası,: | TRB30-CT3M |
|---|---|
| Renk: | Siyah, gümüş veya OEM |
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6082-T6/6061-T6 |
6061 Alüminyum Aydınlatma Cıvatası Konser Kafesi 300 * 300mm Dört Yan Tüp
| Model numarası,: | SQB30 |
|---|---|
| Renk: | Siyah, gümüş veya OEM |
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6082-T6/6061-T6 |
LED Ekran için Açık Taşınabilir Aydınlatma Standı Kare Alüminyum Tıkaç Kafes
| Model numarası.: | SQS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6 |
| Şekil: | Kare |
Konser Sergisi İçin Renkli Alüminyum Kare Cıvata Makasını Özelleştirin
| Ürün: | SQB 300 alüminyum cıvata makası |
|---|---|
| Tüp malzemesi: | 6061-T6 |
| ana boru: | 50*3mm |
Ses ekipmanı için özel Alüminyum Alaşımlı Kare Sahne Çatı Makas Sistemi
| Model numarası.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| Şekil: | daire |
6061 Alüminyum Kare Kafes, Asma Işık Çember Kafes İçin
| Ürün: | SQB300 alüminyum cıvata kirişi |
|---|---|
| Tüp malzemesi: | 6061-T6 |
| ana boru: | 50*3mm |
Gümüş T6 Alüminyum kare Makas Kademeli Çatı Kutusu Kafes Sistemi
| Ürün: | SQB400 alüminyum cıvata kirişi |
|---|---|
| Tüp malzemesi: | 6061-T6 |
| ana boru: | 50*3mm |
Görüntülü Reklamcılık için 3mm Kalınlık Paslanmayan Kare Alüminyum Kafes
| Malzeme: | Uluslararası Alüminyum 6061 |
|---|---|
| İsim: | Alüminyum Makas, Müzik Sahnesi Çatı Makası |
| kullanım: | Ticaret fuarı inşaatı, mağaza düzenlemesi ve konser sahnesi için |
Dayanıklı Alüminyum Kare Truss 6061 Işık Truss Asılı Işık
| Ürün: | SQB4060 alüminyum cıvata kafesi |
|---|---|
| Tüp malzemesi: | 6061-T6 |
| ana boru: | 50*3mm |
Dış reklam için özelleştirilebilir alüminyum kare boğazı
| Malzeme: | Uluslararası Alüminyum 6061 |
|---|---|
| Adı: | Alüminyum Makas, Müzik Sahnesi Çatı Makası |
| Kullanımı: | Ticaret fuarı inşaatı, mağaza düzenlemesi ve konser sahnesi için |


