Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ truss square ] eşleşme 908 Ürünler.
İç ve dış mekan etkinlikleri için hafif alüminyum kare truss
| Ürün: | SQB300 alüminyum cıvata kirişi |
|---|---|
| Tüp malzemesi: | 6061-T6 |
| ana boru: | 50*3mm |
Elektrikli Asansör Sistemi için Yüksek Güçlü Alüminyum Kare Truss
| Malzeme: | 6061 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Truss bölümü: | 400x400mm |
| Uzunluk: | 0.5m-4m |
Özel ihtiyaçlarınız ve gereksinimleriniz için özelleştirilebilir alüminyum kare truss
| Model NO.: | SQS290 |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6 |
| Şekli: | Karesi |
Kalın Alüminyum Sahne trussing Çatı Kafes Orta Olay Olimpiyat Oyunları Göster
| serisi: | Hafif, Orta, Ağır seriler |
|---|---|
| Demet: | Alüminyum truss |
| Ana Kasanın Çapı: | 50mm |
305X305 mm Thomas Alüminyum Kare Kafes Bolt Kaynak L şekli 648kg
| Package: | carton box |
|---|---|
| Connector: | bolt/ screw |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
Hafif Olaylar Alüminyum Katlanır Kafes Çatı 0.5m - Açık Sahne için 4m
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Specialty: | Hanging LED Screen, speaker and background cloth |
Sergi Sahneleme Ekran Katlanır Makas 600x1200 mm Yanmaz Geri Dönüşüm
| Model: | Aluminum Folding Truss |
|---|---|
| Truss Main Tube: | Diameter 60mm |
| Type: | Spigot |
Indoor And Outdoor Events Exhibit Dj Light Truss 387mm Silver Square
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Color: | Silver, Black |
| Span: | 16m |
Aluminum Folding Stage Folding Truss Roof Lightweight 0.5m-4m Outdoor Stage
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Specialty: | Hanging LED Screen, speaker and background cloth |
LED Lighting Aluminum Box Truss 12m - 30m Square Oblong Triangle
| Product: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Material of Truss: | Aluminum |
| Truss Shape: | Square, Oblong, Triangle |


