Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ roof lighting aluminium stage truss ] eşleşme 178 Ürünler.
6061 Alüminyum Çatı Sergi Makas Sistemi 1m Çap
| Model numarası.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| Şekil: | daire |
520 X 760 MM Aluminium Roof Trusses 6082 12 - 30m Max Span Truss Roof System
| Malzeme: | Uluslararası Alüminyum 6082 |
|---|---|
| Adı: | Alüminyum Makas, Müzik Sahne Çatı Makas |
| Kullanım: | Ticaret fuarı yapımı, mağaza düzenleme ve konser sahnesi için |
TUV Sahne Işık Alüminyum Aydınlatma Kafes Lamba Metal Kafes Φ 50 × 3 mm Standları
| Türü: | Merdiven, Üçgen, Kare, Yuvarlak |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum 6082 |
| Renk: | Doğal Alüminyum |
Uluslararası Özel Sahne Çatı Kafes Kolay Alüminyum Işık Sergisi göster Yaygın Standı kurun
| Malzeme: | Uluslararası Alüminyum 6082 |
|---|---|
| Kafes Şekli: | Kare, dikdörtgen, dikdörtgen |
| Kafes boyutu: | 287-1000mm |
Outdoor Events Stage Roof Truss Material 6082 12 - 30m Max Span for Hanging Lamps
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Name: | Aluminum Truss, Music Stage Roof Truss |
| Usage: | For trade fair construction, shop fitting and concert stage |
Konser Sahnesi Alüminyum Aydınlatma Kutusu Truss Sistemi 15m Çap
| Model numarası.: | SOS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6061-T6 |
| Şekil: | daire |
Metre başına Olaylar Arc Alüminyum Sahne Dairesel Kafes Çatılar 290x290 mm 6kg
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Kafes boyutu: | 290 X290 mm |
| Dairesel uzunluk: | 4 - 12 metre |
15m Çaplı Spigot Alüminyum Truss Sistemi DJ Aydınlatma Truss Standı
| Model numarası.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| Şekil: | daire |
Kapalı T6 Alüminyum Spigot Truss Aydınlatma Sahne Çatı Makas Sistemi
| Model numarası.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| Şekil: | daire |
Aluminum Roof Truss Party Events Indoor/ Outdoor event Cabaret Star Shaped Five Corners
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |


