Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ roof lighting aluminium stage truss ] eşleşme 178 Ürünler.
Alüminyum Sahne Çatı Makas Yarı Daire Çatı Konseri Sahne Kavisli Sistem
| Modeli: | Sahne Çatı Kafes |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 |
| Kullanım: | dekorasyon için aydınlatma makası |
Üçgen Boru Şekilli Tüp Hafif Çelik Aydınlatma Kafes Düz Çatı 500mm X 600mm
| Modeli: | Sahne Çatı Kafes |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 |
| Kullanım: | dekorasyon için aydınlatma makası |
Sergiler Promosyon Etkinlikleri İçin Hafif Alüminyum Kafesi Geri Dönüştürün
| Malzeme: | Uluslararası Alüminyum 6061 |
|---|---|
| İsim: | Alüminyum Makas, Müzik Sahnesi Çatı Makası |
| kullanım: | Ticaret fuarı inşaatı, mağaza düzenlemesi ve konser sahnesi için |
Sahne Işık Olayı için Yapısal Uzay Çerçevesi Kavisli Sahne Çatı Makas
| Modeli: | Sahne Çatı Kafes |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 |
| Kullanım: | dekorasyon için aydınlatma makası |
DJ Sahne Performansı için Taşınabilir Alüminyum Truss Sistemi Spigot Bağlantısı
| Model numarası.: | SQS287 |
|---|---|
| Uzunluk: | 1m/2m/3m/4m |
| ana boru: | 50*3mm/50*2mm |
Spigot Alüminyum trussing Corcert Olay Makas 6 Yollu Köşesi - Küçük 287x287 mm
| Ürün adı: | tıkaç truss |
|---|---|
| Boru ebadı: | 50 * 3mm |
| Kiriş sisteminin boyutu: | özelleştirilmiş |
Sıcak Ejderha Aşaması Asma Ekran Cıvatası Kale Sonrası Kafes Alüminyum Alaşımlı 6082
| Ürün adı: | Global Post Truss;Goal Post Truss; Global Post Truss; Hedef Post Truss; Banner Trus |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6082-T6/6061-T6 |
| Renk: | Gümüş, siyah veya gereksinimleriniz gibi |
Asılı Ekran Orta Hedef Sonrası Kafes Alüminyum Ejderha Cıvata Kafes
| Ürün adı: | Global Post Truss;Goal Post Truss; Global Post Truss; Hedef Post Truss; Banner Trus |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6082-T6/6061-T6 |
| Renk: | Gümüş, siyah veya gereksinimleriniz gibi |
Özel Boyutlu Spigot Sahne Çatı Makas Kule Sistemleri Aydınlatmayı Süsleyin
| modeli: | Çadır |
|---|---|
| Hizmet: | 24 saat |
| Renk: | gümüş veya OEM |
Konser Sergisi için T6 Alüminyum Kale Sonrası Kafes Sistemi
| Ürün adı: | Küresel Direk Kafesi;Kale Direği Kafesi; Afiş Kafesi; Gentry makası; LED Ekran Kafesi; |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6061-T6 |
| Renk: | Gümüş, siyah veya gereksinimleriniz gibi |


