Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ roof lighting aluminium stage truss ] eşleşme 178 Ürünler.
Aluminum Folding Stage Folding Truss Roof Lightweight 0.5m-4m Outdoor Stage
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Specialty: | Hanging LED Screen, speaker and background cloth |
Easy Disassembly Stage Roofing Truss Aluminum Truss For Outdoor Game Activities
| Malzeme: | Uluslararası Alüminyum 6082 |
|---|---|
| Adı: | Müzik Sahne Çatı Makası |
| Sayfanın Üstü: | Çadırlı Çatılı |
Reusable Aluminum Stage Roof Truss Spigot Display Lift Tower Suit Easy Install
| Adı: | Kademeli Çatı Alüminyum Kirişi |
|---|---|
| Avantajı: | Rahatlık ve kolay taşıma |
| Standart: | TÜV sertifikası, ISO9001 |
Heavy Duty 12 Inch Aluminum Square Truss , 6082-T6 Aluminum Spigot / Bolt Circle Truss 300mm
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Kafes boyutu: | 300 X300 mm |
| Dairesel uzunluğu: | 4 - 12 metre |
Circular Aluminum Square Truss Cabaret Star Shaped Five Corners / Heart Shape
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Konseri İçin Parti Bolt Dairesel Kafes Alüminyum / Kabare Yıldız Beş Corners Şekilli
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Kafes boyutu: | 300 X300 mm |
| Dairesel uzunluk: | 4 - 12 metre |
Aluminum Roof Truss Party Events Cabaret Star Shaped Five Corners
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Performans için Kare 6061 Alüminyum Spigot Truss Box Aydınlatma Truss Sistemi
| Model numarası.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Malzeme: | 6082-T6/6061-T6 |
| Şekil: | daire |
Creative Aluminum Square Stage Lighting Truss Pentagram / Heart Shape For Wedding
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Kafes boyutu: | 300 X300 mm |
| şekil: | Yıldız, kalp şekli, düzensiz şekil (özelleştirilmiş) |
TÜV Alüminyum Kare Makas Üçgen Çatı Makas Sistemi 500mm - 4000mm
| Renk: | Siyah, Simli veya müşteri isteği |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum Alaşım 6082-T6/6061-T6 |
| Başvuru: | Konser, Sergi, Etkinlikler, Düğün, vb |


