Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ roof lighting aluminium stage truss ] eşleşme 178 Ürünler.
Dairesel Kafes Alüminyum trussing askıda Roof Döner - Kubbeler / Toplar 8 parça
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Kafes boyutu: | 300 X300 mm |
| Dairesel uzunluk: | 18 metre |
Spigot 6082 T6 Aluminum Triangle Truss Light Duty Beam Circle
| Joint: | Spigot/Bolt |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Shape: | Square/Triangle |
Rotating Round Truss 11.5M Aluminum Square Truss For Circus Adjustable Speed
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Kafes bölümü: | 500 x 500mm |
| Uzunluğu: | Kafes başına 3 M |
Indoor Stage Roof Truss Customized With Aluminum Adjustable Stage
| Sales: | Wholesale |
|---|---|
| Company: | OEM Factory |
| Material: | 6082 Aluminum |
Global Spigot Truss Arc - Shaped Trussing International Aluminum 6082
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Shape: | Arc-shaped |
| Color: | Silver, Red, Black, or customized |
Hafif Olaylar Alüminyum Katlanır Kafes Çatı 0.5m - Açık Sahne için 4m
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Specialty: | Hanging LED Screen, speaker and background cloth |
12x12 inç Vidalı Kutu
| Modeli: | Alüminyum Kare Kafes |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 |
| Kullanım: | dekorasyon için aydınlatma makası |
Galvanizli Açık Gösteri
| Modeli: | Layher truss |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 |
| Kullanım: | dekorasyon için aydınlatma makası |
500 Kişi Şeffaf Çerçeveli Düğün Çadırı Alüminyum Yapı
| çerçeve malzemesi: | Alüminyum |
|---|---|
| Ürün adı: | Şeffaf Çerçeveli Parti Düğün Çadırı |
| kullanım: | Dış taraf |
Etkinlikler, Kamp, Sergi İçin Kararlı Alüminyum Yapı Çadırı 3 * 3m
| Alüminyum: | Işık |
|---|---|
| Kumaş: | PVC ve kanvas |
| Areal: | özelleştirilmiş |


