Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ roof lighting aluminium stage truss ] eşleşme 178 Ürünler.
Dış Mekan Etkinlikleri İçin Ekran Rafları Sahne Çatı Makası Yanmaz Paslanmayan
| Malzeme: | Uluslararası Alüminyum 6082 |
|---|---|
| İsim: | Alüminyum Makas, Müzik Sahnesi Çatı Makası |
| Kullanım: | Ticaret fuarı inşaatı, mağaza düzenlemesi ve konser sahnesi için |
Promotion Canopy Roofing Stage Roof Truss Screw Truss With Canopy Roof
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Name: | Aluminum Truss, Music Stage Roof Truss |
| Usage: | For trade fair construction, shop fitting and concert stage |
Dj Aydınlatma için 290mm Sahne Platform Panoları Üçgen Sahne Çatı Makas
| Ürün adı: | 290mm Dj Aydınlatma Alüminyum Alaşımlı Büyük Sahne Platformu Panoları ve Üçgen Çatı |
|---|---|
| çerçeve: | Alüminyum 6082/6061-T6 |
| parçalar: | Aluminum truss; Alüminyum kafes; Base plate;Top section;Roof; Taban plakası; |
Yanmaz Alüminyum Kademeli Çatı Makas Hafif Aydınlatma
| Malzeme: | Uluslararası Alüminyum 6061 |
|---|---|
| İsim: | Alüminyum Makas, Müzik Sahnesi Çatı Makası |
| kullanım: | Ticaret fuarı inşaatı, mağaza düzenlemesi ve konser sahnesi için |
Customized Size Stage Roof Truss Outdoor Event Promotion Canopy Roofing Screw Truss
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Name: | Aluminum Truss, Music Stage Roof Truss |
| Usage: | For trade fair construction, shop fitting and concert stage |
Ekran Makas Kirişi İçin Açık Etkinlik Aşaması Alüminyum Çatı Makas Sistemi
| Model numarası.: | SQS290 |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum 6061-T6 |
| Aksesuarlar: | 290*290mm Spigot Truss; 290*290mm Mafsal Makas; Sleeve block; Kol bloğu; |
Asansör Kulesi Aydınlatması İçin Elektrikli Üst Kısım Makas Aksesuarları
| Uygulama: | Asılı LED, Hoparlör, Aydınlatma |
|---|---|
| Boyutu: | 50mm |
| Malzeme: | Alüminyum 6082 T6 |
Kaldırma Sistemi Üst Makas Bölümü
| Uygulama: | Asılı LED, Hoparlör, Aydınlatma |
|---|---|
| Boyutu: | 50mm |
| Malzeme: | Alüminyum 6082 T6 |
Geri Dönüşüm Alüminyum Sahne Çatı Kafes Spigot Ekran Kule Suit Kolay 12m Install Lift - 30m
| Adı: | Sahne Çatı Alüminyum Mafsal |
|---|---|
| Avantajı: | Kolaylık ve ulaşımı kolaylaştırma |
| Standart: | TUV sertifikası, ISO9001 |
Dekorasyon için Gümüş Renk Tıkaç Alüminyum Çatı Sistemi Sahne Aydınlatma Makas
| Modeli: | Sahne Çatı Kafes |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 |
| Kullanım: | dekorasyon için aydınlatma makası |


