Tüm ürünler
-
Alüminyum Kare Kafes
-
Alüminyum Spigot Makas
-
Katman Makas
-
Katlanır Makas
-
Alüminyum Sahne Platformu
-
Dönüştürme ve kaldırma
-
Kalabalık kontrolü bariyer
-
Kafes Kule Sistemi
-
Kafes Aksesuarları
-
Konuşmacı Makas
-
Goal Post Makas
-
Sahne Çatı Kafes
-
Alüminyum kutu Truss
-
Alüminyum İskele Kulesi
-
Alüminyum Yapı Çadır
-
Ian MorrisonLedika'nın mükemmel hazırlama malzeme öğrenmeye joy. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaMakas takmak ve çıkarmak çok uygundur.
anahtar kelimeler [ trussing aluminium ] eşleşme 461 Ürünler.
TUV Sahne Işık Alüminyum Aydınlatma Kafes Lamba Metal Kafes Φ 50 × 3 mm Standları
| Türü: | Merdiven, Üçgen, Kare, Yuvarlak |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum 6082 |
| Renk: | Doğal Alüminyum |
Konseri İçin Altıgen Sekizgen Kare Yuvarlak Kafes Alüminyum 300x300 mm
| Kafes boyutu: | 300 X300 mm |
|---|---|
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
| Dairesel uzunluk: | 4 - 12 metre |
Aluminium Goal Posts Truss LED Screen Small Medium Goal Post Lighting Stand
| Truss Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Main Tube: | 50*3mm |
| Function: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
Aluminium Goal Post Truss LED Screen Small Medium Goal Post Lighting Stand
| Truss Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Main Tube: | 50*3mm |
| Function: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
Reklam Sergisi İçin Alüminyum Gümüş Dayanıklı Hoparlör Katlanır Kafes
| Kullanım: | Etkinlik, düğün reklam sergisi |
|---|---|
| Hizmet: | 24 saat |
| Renk: | Gümüş veya OEM |
Circular Aluminum Square Truss Cabaret Star Shaped Five Corners / Heart Shape
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Konseri İçin Parti Bolt Dairesel Kafes Alüminyum / Kabare Yıldız Beş Corners Şekilli
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Kafes boyutu: | 300 X300 mm |
| Dairesel uzunluk: | 4 - 12 metre |
Metre başına Olaylar Arc Alüminyum Sahne Dairesel Kafes Çatılar 290x290 mm 6kg
| Malzeme: | 6082 T6 Alüminyum |
|---|---|
| Kafes boyutu: | 290 X290 mm |
| Dairesel uzunluk: | 4 - 12 metre |
520x470 mm Alüminyum Katlanabilir Makas / Üçgen Spigot Kafes Çap Ø60mm
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Triangle |
| Truss Size: | 520x470mm |
520x950 mm Katlanabilir Alüminyum Truss Üçgen 1055kg - 1898kg Yükleme Ağırlığı
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Triangle |
| Truss Size: | 520x950mm |


